Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ProBosch Scania-V8

Veteran Driver V
 TruckersMP Profile
  • Posts

    56
  • Joined

  • Last visited

About ProBosch Scania-V8

Profile Information

  • Gender
    Not Telling

Recent Profile Visitors

787 profile views

ProBosch Scania-V8's Achievements

11

Reputation

  1. Ja dzisiaj jadąc z Reims w stronę Paryża natrafiłem na bardzo daleką strefą 60km/h.
  2. Dziś w moje rączki trafiła nowa, robiona przy współpracy z IVECO oraz DAF hybryda. Do zobaczenia na drogach !
  3. Wrzucam kolejne zdjęcia, tym razem z konwoju Koło za Kołem, gdzie jechaliśmy jako nie zrzeszeni.
  4. Dzięki wszystkim za pomoc zaraz poszukam tych układów i zobaczymy.
  5. Gwarancji nie mam bo brak papierów, także albo naprawa w domu albo serwis.
  6. Silniczek się kręci, aż miło , a co do potencjometru to chyba jego wina, bo jak na filmie jest wspomniane Sprawdziłem i rzeczywiście kręci się ciężej niż zwykle (bez zasilania). No nic raz kozie śmierć.
  7. Spróbuje to co na filmie, może się uda i trochę kasy zostanie na tacy :V Zasilacz sprawdziłem voltomierze i jest 24V, tylko nie wiem jak z A.
  8. Wszystko oryginalne, kierownice dostałem od mikołaja w 2014 , jedynie w Maju była nasmarowana i tyle.
  9. Znalazłem jeszcze na YT filmik https://www.youtube.com/watch?v=UtrncKEmLIE, jak myślisz to może być to ?
  10. Wiesz trochę na niej driftowałem w LFS, to mogło tak na nią wpłynąć ?
  11. Logo zamrugało i zgasło, przyciski działają, pedały również.
  12. Witam. Dziś z rana chciałem sobie zrobić krótką trasę przed szkoła. Podłączyłem DFGT do portu USB i do gniazdka. Kierownica powinna się "zacząć" kręcić w obie strony, ale tak się nie zadziało. Sprawdziłem w sterowniku i wykrywało jedynie przyciski, ruchu kierownicą już nie. Podłaczyłem drugi i treci raz i nadal to samo. Wie ktoś jak rozwiązać problem ?
  13. Plota miałem tak kiedyś, że jak redukowałem to mi sie wycieraczki włączały i na odwrót, ale nadal nie wiem o co chodzi xd
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.