Jump to content

z0n3

Veteran Driver
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

About z0n3

z0n3's Achievements

0

Reputation

  1. z0n3

    [Zabawa] X czy Y?

    Herbata. Battlefield czy Call of Duty
  2. z0n3

    [Zabawa] X czy Y?

    Pociąg. Automatyczna czy manualna skrzynia biegow?
  3. z0n3

    [Zabawa] X czy Y?

    Basen Skok ze spadochronem czy skok na bungee?
  4. Zasady gry są proste, ktoś pisze np : Volvo czy scania? osoba poniżej pisze odpowiedz i zadaje swoje pytanie np Pepsi czy Cola. Zaczynam: Mercedes-benz czy Scania?
  5. Ehh dosyć stara kierownica od media techa cyber race mt172... Nawet sterownikow na windowsa 7 nie ma.
  6. Własnie próbowałem zrobic konfiguracje w tym ets 2 tak jak na początku gry po zainstalowaniu, ale nie wykrywa tam zadnego kontrolera... //edit Jeszcze zauwazylem jeden problem ale to juz na dzialajacych kontach, ze gaz i hamulec działają po prostu jako wciśniecie klawisza, i nie da sie rozsadnie jezdzic bo odrazu full speed w ciezarowce, i trzeba hamowac i tak na zmiane... //edit 2 Problem z gazem i hamulcem ogarnąłem, ale czemu kierownicy nie wykrywa na 2 koncie to juz nie wiem...
  7. Witam, mam problem. Na moim glownym koncie normalnie gram kierownicą itd, kolega postanowil mi udostepnic dlc ale na inne konto bo inaczej nie dziala, no i wszystko spoko. W tym problem, że kierownicy mi nie wykrywa na tym koncie, tylko na tym, nawet na koncie kolegi jest wszystko okej... Mial ktos taki problem? ETS 2
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.