Jump to content

Bat0N

Veteran Driver
  • Posts

    2
  • Joined

  • Last visited

About Bat0N

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Bat0N's Achievements

1

Reputation

  1. Panowie Gdzieś ostatnio czytałem tutaj o zmienianiu silników np ze Scani do innego trucka . Czy jest taki zabieg możliwy ? i jak to sie odnosi do Mp ?
  2. To ja zmienię temat a zarazem zapytam o pewną rzecz dotyczącą Ets2 Mp. Czy malowania które znajdują się w warsztacie steam będą działać na MP ? bo dość często spotykam na Mp graczy którzy mają malowanie Ciężarówki ktore w ogóle nie jest dostępne w sklepie ani w żadnym DLC. Wczoraj próbowałem odpalić któreś z warsztatu i żadne nie działało więc skąd inni to biorą ?
  3. - Nick w grze: Bat0N - Wiek: 27 - Miejsce zamieszkania: Poznań - Sterowanie: Pad/Thrustmaster t300rs - Adres do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198200962753/ - Staż w grze: Ponad 2 lata trochę singla a większość Mp z przerwami przez brak ekipy Samemu nudno - Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie - Przedstaw się: Kuba na co dzień pracuje jako brukarz. W wolnych chwilach zazwyczaj wieczorami i weekendy staram sie spędzać aktywnie biegając jak i siedząc przed Pc przy filmach i grach takich jak Ets2. Stąd moje Cv tutaj gdyż w wolne wieczorki ostatnimi czasy nie mam z kim pojeździć a samemu przy radiu to chwila i się nudzi Więc myślę że uda się znaleźć fajną firmę z fajnym towarzyskim klimatem Maniak Dragon Balla - Inne : Posiadam prawie wszystkie DLC do ets2 prócz niektórych malowań
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.