Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Ojciec Narodu

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
  • Posts

    67
  • Joined

  • Last visited

About Ojciec Narodu

  • Birthday 03/25/1989

Profile Information

  • Gender
    Not Telling
  • Preferred Trucks
    Renault
  • EU Garage Location
    Poland: Katowice

Recent Profile Visitors

1893 profile views

Ojciec Narodu's Achievements

18

Reputation

  1. Happy Birthday 🎂 

  2. Wszystkiego Najlepszego 

  3. Wszystkiego Najlepszego mobilku !!! Dużo zdrówka mało lagów oraz trolli na trasie :P Szerokości :troll:

  4. Witajcie nie gram w Ets2 od wczoraj ale z tym problemem spotkałem sie pierwszy raz i jak kolega powyżej również mam taki sam problem jest to denerwujące próbowałem juz chyba wszystkiego od reinstalacji win8 po aktualizacje na win 10 reinstalacje ets2 steam i wylanczalem steam cloud itd i dalej błąd jest ten sam co lepsze gra smiga normalnie dopóki nie użyje f7 czy przeprawy promowej nie uzyje to save jest igla ale gdy użyje blokujacych mnie opcji jest takie cos Zdjecie
  5. to uczucie gdy sie logujesz do gry i trzymasz kiere w zebach a akurat cie wrzuci i cala kiera zaczyna wibrowac z mozgiem bezcenne
  6. jak chcesz wizualna zmiane w grze kup sobie samsunga 80 cali
  7. gracze z gorszymi komputerami ... dlaczego maja byc wykluczani ?? nie rozumiem cie wogole kto wie moze byc tak ze 40% graczy ma na tyle slabego kompa by udzwignac promods i slabe lacze internetowe a na dodatek serwery by mialy ciezko. dla tego jestem na nie co do tego pomyslu ktory byl juz poruszany tak jak kolega WooQash poruszył !
  8. dla tego ja jestem zdania że nie ma cos sie napalac na sam poczatek oni to wypuszcza scs zobaczy negatywne opinie graczy na temat ATS nie neguje tej gry bo kto wie moze bedzie git wszystko moze kiedys by polaczyli je dwie do kupy czy cos takiego ale ja sie na to nie napalam bo wiem ze do puki nie wyjdzie 10 aktualizacji i 100 poprawek ta gra nie bedzie dobra co bylo z poczatkiem ets a co jest teraz niebo a ziemia ! wiem ze bedzie dobrze ale trzeba na to troche pracy oraz czasu !
  9. opłaca ci sie wydawac 200 zł na kierownice która posiada obrót 180stopni?? warto nazbierac i zakupić taką która posiada 900stopniowy obrót Driving Force GT chyba używke kupisz za 250-350 zł nie orientuje się za bardzo w cenie ale jak z opini słyszalem dobra kiera do gier tego typu sam posiadam. http://http://gaming.logitech.com/pl-pl/product/driving-force-gt-gaming-wheel
  10. Euro Truck Symulator 2 jest dla graczy chcacych poczuć gre z oczu zawodowego kierowcy ciężarówki . a dodając takie coś do ets spier*** to tylko gre jak dla mnie jest to bez sensu a jak bede chcial sie poscigac to na Singlu 160 po skandynawi !
  11. Jestem za tym by taki pomysł powstał . przy konwoju jak jeden z kolegów opisywał napewno to coś wniesie wygodnie bedzie nie bedziemy musieli zjeżdzać do miasta i inni nie beda musieli czekać na pana X 20 minut aż doskoczy Jestem ZA!
  12. dla mnie bomba . duza realistyka w grze jeżeli wejdzie odrazu to mam
  13. z całego serca polecam Firme World Express !! jak dla mnie jedna z najlepszych firm w Ets2 . złóżcie podanie zobaczycie uroki firmy od środka
  14. dodatkowo przeskakiwanie przez barierki jak trollowali strasznie wkurzające . można by było zrobić mod zimowy. ale niech bedzie lepszy od tego który jest na tę chwile
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.