Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

LazHayalet61

Veteran Driver V
 TruckersMP Profile
    2
  • Last visited

About LazHayalet61

• Birthday 11/22/1997

Profile Information

• Preferred Trucks
    Volvo
  • Known languages
    Türkçe

External Websites

Recent Profile Visitors

1526 profile views

LazHayalet61's Achievements

5

1. Doğum Günün Kutlu Olsun , Nice Senelere

1. Reaper

Reaper

Cheers for the follow bud :) 

2. Reaper

Reaper

Ooops :o I'm not sure how this happened, but my mistake :wacko:

2. Happy birthday, I wish you a long life :)

3. Doğum Günün Kutlu Olsun,Nice Senelere :)

4. Happy birthday, I wish you a long life :)

1. BlocKing

BlocKing

Thank you :)

5. Happy birthday, I wish you a long life :)

6. Doğum günün kutlu olsun, sana uzun bir yaşam diliyorum :)

r1YvD3.png

7. I wish success to the event team.:)
  8. Arkadaşlar bu oyunda yukarıdaki kişinin avatarını yorumlayın. Konuyu açan ben olduğum için yapamayacağım. Örnek : LazHayalet'in Profili Harika
  9. Merhaba truckersmp Ailesi ; Ben Mustafa, Şimdi Buraya Yaşımı Yazarsam Olmaz Direk Doğum Tarihimi Yazayım 22 Kasım 1997 Tarıhlı Trabzon/Sürmene İlçesinde Dünyaya Geldim. Memleketim Samsun/Terme,Trabzonspor'luyum Ama Diğer Takımları Her Zaman Desteklerim. Kayıtlarda Ortaokul Mevzunu Görünüyorum Çünkü Lise 2'de Bir Şeyden Dolayı Lise'yi Bırakmam Gerekli Oldu. Şu anda İse Açık Öğretim Lisesinde Okuyorum ve Son Kredilerim Kaldı Lise Mevzunu Olacağım. Hade O Zaman Az Bıraz Tanıdınız Beni Şimdi Geri Kalan Bilgileri Yazayım Merak Ettiniz Dimi Şimdi Etmeyin Yazıyorum Gezmeyi,Yeni Yerleri Keşif Yapmayı,Araştırmayı ve Farklı aktivite Yapmayı Severim ve Bir Şey Fark Ettiyseniz Her Cümle Başı Büyük Başlıyor Buda Benim Sosyal Medyada Kullandığım Yazı Şekli Diyelim Bir Kaç Film'de Oyunculuk Yaptım ( figüranlık diyebilirsiniz ). 2018 Yılında Aktıf Olarak ETS2 Oynayama Başladım Bundan Öncede Oynuyordum Ama Bu Son Zamanlarda Sürekli Oynamaya Başladım ve Bu Forum'a Kayıt Oldum. Ve Şimdi Klayve'de Sağlam Sürücü Oldum Direksiyon Seti Alacaktım Ama Askerlik Geldiği İçin Almadım. Seneye 2019 Temmuz Ayında Tahminen Direksiyon Seti Alıp Youtube ve Twitch Üzerinde Videolar,Canli Yayınlar Yapacam. Aklıma Bişe Gelmiyor Merak Ettiğiniz Sorular Varsa Discord Üzerinden veya Site Üzerinden Mesaj Atabilirsiniz. Discord : LazHayalet#7020 Hepinizle Şimdiden Tanıştığıma Memnun Oldum. Tekerinize Taş Değmesin
  10. Bilmiyordum Teşekkürler Ederim Bu Bilgi İçin.
  11. bunları bilmiyordum öğrendiğim teşekkürler
  12. Bilgilendirme İçin Teşekkürler. prnt.sc kullanıyordum hizli resim bazen sorun çıkardığını bildiğim için raporlarımda dikkat edecem
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.