Jump to content

Mr_HARRY

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
  • Posts

    13
  • Joined

  • Last visited

About Mr_HARRY

Profile Information

  • Known languages
    Polish

Recent Profile Visitors

678 profile views

Mr_HARRY's Achievements

31

Reputation

  1. Mr_HARRY

    CB Radio

    Kanaly wyświetlają się poprawnie. Dziekuje za pomoc! Miłego dnia
  2. Mr_HARRY

    CB Radio

    Niestety nic z powyższych nie naprawiło problemu z wyświetlaniem numeru kanału. Jeśli nie ma jakiegoś sposobu na to to trudno. Da się z tym żyć tym bardziej że z dźwiękami jest wszystko Ok.
  3. Mr_HARRY

    CB Radio

    Witam, od dłuższego czasu nie wyświetlają mi się kanały na CB. Gracze słyszą mnie, ja słyszę ich lecz rażące jest dla mnie brak wyświetlanego kanału. Zna ktoś rozwiązanie tego problemu? Dodam że reinstalacja gry nie naprawiła tego błędu
  4. Ta gra to symulacja czyli powinno być tak jak w życiu prawdziwym a uwierz @Johnny że w realnym świecie żadna ciężarówka w Europie nie jedzie 110km/h bo to prędkość niebezpieczna dla zestawu 40t. W ETS2 110 dla niektórych może jest prędkością usatysfakcjonujacą ale podczas wypadku za zakrętem taki gracz jadący z prędkością 110km/h nie zdąży wyhamować i tylko powiększa uszkodzenia zestawów z tegoż wypadku.
  5. Witam! Celem gry jest jazda zbliżona do realnego świata, wiec według mnie powinny być zmienione ograniczenia prędkości na serwerze EU_1 do 60 w obszarze zabudowanym (tak jest obecnie) oraz do 90 poza obszarem. Od razu powiem tym co są przeciwni: Jeśli chcecie pobawić się w wyścigi ciężarówek to macie do dyspozycji serwer EU_2 Pozdrawiam
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.