Jump to content

DavisPLE

Veteran Driver
  • Posts

    0
  • Joined

  • Last visited

1 Follower

About DavisPLE

  • Birthday 07/08/1995

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Leszno
  • Interests
    DJ, Grafika Komputerowa, Motocross
  • Preferred Trucks
    DAF
    Scania
    Volvo
  • American Garage Location
    Not set
  • EU Garage Location
    Poland: Poznan
  • Known languages
    Polish, English

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

DavisPLE's Achievements

1

Reputation

  1. Nick w grze: Davis Wiek: 23 lata Miejsce zamieszkania: Leszno woj.wielkopolskie Sterowanie: klawiatura -laptop SteamID 64 lub adres do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/greogryD/ Staż w grze: 2-3 lata . Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie Przedstaw się: Siemanko ! Mam na imię Grzegorz i pochodzę z Leszna w województwie wielkopolskim. Na codzień jestem serwisantem w fabryce wytwarzającej podzespoły do elektrowni wiatrowych. Po pracy strażak OSP. Szukam firmy, która nie kładzie nacisku na kilometry i traktuje grę 4fun. Mogę oferować poczucie humoru , dyspozycyjność i kulturę pracy bo lubię sobie pośmigać w symulatora. Inne: Interesuję się DJ, grafiką komputerową. Mój kontakt: Discord; Davis#1406 bądź tutaj na PW
  2. Nick w grze: Davis Wiek: 23 lata Miejsce zamieszkania: Leszno woj. Wielkopolski Sterowanie: Klaiwatura + Myszka SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/greogryD/ Staż w grze: 1 rok Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie Przedstaw się: Siemanko ! Z tej strony Grzegorz, zwany również jako wuja Davis. Jestem pogodnym i ambitnym chłopakiem z pogodnym głosem. Na codzień zajmuje się serwisowaniem maszyn w fabryce, która tworzy podzespoły do elektrowni wiatrowych i co najlepsze mam jedną zmianę ( także po 14 jestem dostępny). Szukam firmy przede wszystkim do jazdy 4fun ( nie spinającej się na jakieś 15k + km itd bo czasami tego nie jestem w stanie wyrobić). Szanuję czas i grę także jeżeli jakaś firma będzie zainteresowana to zapraszam do kontaktu na steam. Inne: Posiadam wszystkie dodatki na ETS prócz tego nowego z Heavy Cargo. Posiadam micro więc nie będzie problemu z kontaktem na TS chociażby.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.