Jump to content

Eerie.PL

Veteran Driver IV
  • Posts

    7
  • Joined

  • Last visited

About Eerie.PL

Recent Profile Visitors

310 profile views

Eerie.PL's Achievements

0

Reputation

  1. WITAM Skoro tak to dlaczego zamkneli mój post?
  2. Jak najbardziej masz rację I<3VODKACiebie przynajmniej widziałem pare razy, dla pierduł nie masz czasu ok. Skoro to twoja praca to spoko. Temat do zamknięcia
  3. Witam A kolego ile razy byłeś na ts nawet nie masz pojęcia ile osób tam jest o czym się mówi tylko poważni admini gry bywają na ts reszta chowa głowę w piasek by nie słuchać co grający mają do powiedzenia.Cóż słowo pisane lepsze od rozmowy? heh bzdura, Zakazy, nakazy to gra dla przyjaciół, kolegów mogących się razem przejechać. Zachowanie no proszę każdy wynosi je z domu. A tu tylko bany gdyż admini mają w nosie zobaczyć całość zapytać na ts co się stało, może zasłabł. Pomyśl stwóż pokój gdzie powinien być chociaż jeden admin gry i Ts by porozmawiać z osobą potencjalnie ukaraną. Zdjęcie nic nie wnosi takich zdjęć mam około 100 ale ich nie wykorzystuję bo nie problem kogoś ukarać. Prewęcja więcej zrobi niż kara. Pozdro admin wejdź na Ts
  4. Witam Ban po tygodniu grania Gratuluję oby tak dalej grać będą tylko twórcy multiplayera
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.