Jump to content

NebojsaBrnatovic

Veteran Driver III
 TruckersMP Profile
  • Posts

    8
  • Joined

  • Last visited

About NebojsaBrnatovic

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

NebojsaBrnatovic's Achievements

0

Reputation

  1. skino sam frosty_8.scs i stoji uzvicnik crveni nece da ga ucita u opste pre mi bilo lako download mod mp i onda instaliras samo sneg i cao pomoc?
  2. Cao svima prijatelji, kad sam igrao na tastaturi euro truck 2 mp, u krivinu sam mogo sa 50 60 bez problema posto sam kupio volan i on radi ok sad kad vozim 50 60 i ocu u krivinu da udjem samo se izvrce ako moze pomoc neka ne razumem sto se prevrce ko lud nema stabilnost znaci nad tlom sto se tice volana ne ide opste brzo levo desno vec kako ja namestim tako i on skrece :/
  3. OPet se isto desava ne mogu udji ista greska.
  4. znaci nemam pojma sta da radim stavio sam u Euro truck 2 bets 1_33_ verzija tako sam procitao ! kako da popravim ovo
  5. kojim programom mogu da namestim XP i novac?
  6. dal me zajebavas. SP porzava MP ne iskreno sranje.
  7. euro truck 2 radi bez problema ali MP nece kaze nemam windows 32/64 koristim trenutno 32bit. windows je nov inace. instlairan sinoc sve su dodaci instalirani za normalan rad.
  8. Nigde znaci nigde kad kliknem ono kao reg preko steama sutne me na steam tamo da to sam ja stignem on samo refresh stranicu na oba sajta to radi.
  9. Can`t register click and noting steam website refreshing All its public family its off :/
  10. Dobro to imao sam Stari account i na njega se ne mogu isto ulogovati probao sam sve
  11. Cao, Uzeo sam euro truck 2 normalno da se reg i odvede me na sajt steam ulogujem se normalno i kad stignem sign In tj to sam ja taj account on samo refresh i ne mogu se opste registrovati opste nemam account >?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.