Jump to content

JadwigaP

Veteran Driver II
  • Posts

    22
  • Joined

  • Last visited

About JadwigaP

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

JadwigaP's Achievements

4

Reputation

  1. Kazdy jezdzi jak chce, jedni zasowaja 170 a inni jade 90 na godzine, wszystko zalezy od upodobania graczy, jezeli mial by to byc prawdziwy symulator ciezarowki nie bylo by tu scoutow, a jednak sa, bo gra daje urozmaicenia dla gracza, wiec nie rozumiem po co to narzekanie ze predkosc 180 jest nie odpowiednia, ta gra ma kilka lat, i ten temat nigdy nie doszedl do niczego, jedz ile ty chcesz i nie zawracaj sobie glowy tym ile ktos jedzie, regulamin na to pozwala wiec dyskusja ta jest zbedna. Malo tego narzucanie komus swojego stylu gry jest nie dozwolone, juz 3 adminow sie wypowiadalo w innym poscie na taki temat jak narzucanie stylu gry.
  2. Nie uwazam aby tworca projektu musial zamknac projekt, ale uwazam ze pwinno sie robic takie projekty- programy aby uniemozliwoc firmom czy graczom oszustwa, a truckbook to potrafi, , malo tego piszesz ze moze usunac trasy a nawet cala firme.....watpie by cos takiego zrobil, sskoro do tej pory sie tym nie zajol, i forma ma prwie 3 miliony kilometrow w 19 dni....to lekka przesada, zwlaszcza ze jest tam tylko 8 graczy aktywnych,,,,,pozatym watpie by chial usuwac cala firme i stawiac sie w zlym swietle ..... a ze jest on wlasicielem tej strony czy programu czy jak to kto woli nazywac, postanowilem post napisac wlasnie do niego ze jest mozliwosc oszustwa, jako wlasciciel powinien byc on poinformowany o tym, wiec nie rozumiem z czego robicie gownoburze ?
  3. Ja mam inne zdanei na ten temat, ty jestes za ten program odpowiedzialny wiec zajmij sie problemem, jezeli nie jestes w stanie to go skasuj, bo poprzez niedopracowanie programu umozliwiasz oszukiwanie w programie, bo nie zabezpieczyles go, jezeli nie znasz sie na tym do konca, to popros jakiegos informatyka niech ci pomoze, a jezeli nie czujesz sie na silach by temu sprostac to po co sie bierzesz za cos czego nie potrafisz dokonczyc ? co to za program gdzie sam moge sobie wpisac tyle kilometrow ile mi sie bedzie podobalo ? - gdzie tu sens ? sam przyznales ze to problem i nie masz zamiaru z tym nic zrobic.....no wlasnie sie pograzyles...i program tak samo.
  4. dzieki za ostrzezenie ale : 

     

    jakie nabijanie postow ?

    od tego jest forum by brac w nim udzial w dyskusjach ktore nas interesuja.....

    jakim prawem kto kolwiek smie twierdzic ze dana osoba nabija posty ?

    niby jakim sposobem potraficie odroznic ze dana osoba nabija posty a inna komentuje normalnie na forum ?

    to co nie moge brac udzialu w 5 rozmowach  i moge brac udzial tylko w 1 temacie, bo inaczej bedziecie kazdego oskarzac ze ktos nabija posty ????

     

    i najwazniejsze, zanim podasz komukolwiek regualmin, upewnij sie ze jest on napisany w jezyku takim by dana osoba go zrozumiala, ja nie znam angielskiego wiec poprosze o wersje polska, nie zatwierdzam regulaminu bo go nie akceptuje, nie mozna podpisac i akceptowac czegos czego sie nie da przeczytac.

    1. RaneMoro

      RaneMoro

      Polska wersja regulaminu: 

      Oraz - nabijanie postów nie polega na tym, że bierze się aktywny udział w dyksusjiu, o nie :) Polega na tym, że publikuje się dużą ilośc postów w małym odstępie czasu:

      https://imgur.com/yoN8DjW

      https://imgur.com/a6LC3qR

      https://imgur.com/ajkpdHi

       

      Wszelkie zażalenia proszę składać do @Bandero oraz zapraszam do wypowiedzi mojego szefa :) 

    2. JadwigaP

      JadwigaP

      jednym slowem chcesz mi powiedziec ze jak w pierwszym temacie sie wypowiem to nie wolno mi sie w kolejnym wypowiadac przez 24 godziny, ?

      to jakas kpina w regulaminie nie ma wzmianki o tym ze jak ktos ma wolna chwile to nie wolno mu brac udzialu w wypowiedzi w kilku postach, interesuja mnie 5 tematow i biore w nich udzial w dyskusji.

       

    3. arusf2011 [PL/EN]

      arusf2011 [PL/EN]

      Jednym słowem - złamałeś punkt 1.3, który mówi, że nie powinno się spammować.

      Dodajmy do tego to, że prowokowałeś do kłótni w paru wątkach i … to w zupełności wystarczy do wystawienia ostrzeżenia.

      Jeśli jednakże uważasz, że nie jest to sprawiedliwe ostrzeżenie, odwołaj się poprzez napisanie na https://truckersmp.com/feedback

      Złamany został punkt 1.3 regulaminu, który przypomniał @RaneMoro.

  5. YYY, ale ty chyba nie chcesz powiedziec ze powinnismy miec kanal cb dla polski, oraz kazdy kraj powinien miec swoj kanal ? bo nie tak dziala cb, tych co masz na tubulatorze, to ci slysza cie i rozmawiaja z toba na domyslnym kanale 19, jezeli chcesz z dana osoba pogadac na osobnosci to powiedz jej by przeszla na inny kanal np.6
  6. spoko rozumiem, ale uwazam ze skoro jestes wlascicielem tego programu to powinienes wiedziec co sie dzieje. Jezeli chodzi o truckbook, to zalicza trase zawsze prawidlowo, a jezeli ci odejmuje kilometry to dlatego ze : 1 - masz zle wpisana sciezke w pliku 2- mozesz 25% trasy nadrobic od zaplanowanego dystancu, w przeciwnym razie zacznie ci odejmowac kilometry, tak jest po ostatnim update na truckbook 3- za uszkodzenia zaczelo odejmowac kilometry.
  7. A od kiedy to stany zjednoczone to sama pustynia ? komus sie pomylila ameryka z egiptem. owszem jest miejscami piasek i nic wiecej, ale sa tez miasteczka i miasta gdzie jest zielono, a tu puki co piasek i nic wiecej, to raczej dziki zachod a nie stany, jeszcze kowbojow i konie postawiajcie na poboczu i wodopoje.
  8. wybacz ze popsuje ci jak ze pieknie wszystko napisane, ale twoj program ma wade, i ktorej nie zalatales, a powinienes to zrobic na poczatku. mozna dopisywac kilometry sobie, i to bardzo prosto, z miasta brno, do miasta brno tylko ze z firmy do firmy, biore ladunek wioze go do celu parkuje w miejscu zdania ladunku ale nie odpinam naczepy i robie szybki zapis, nastepnie w pliku game zmieniam ilosc kilosow zapisuje wczytuje gre odpinam ladunek i mam na screnie wiecej kilosow o tyle o ile sam sobie dopiszesz, dokladnych szczegolow nie opisuje jak to zrobic ale da sie to robic . tak wiec polecam zablokowac taka mozliwosc dopisywania kilometrow, bo nic dziwnego ze firma w 15 dni zrobila 2 miliony kilmetrow przy 6 pracownikach aktywnych. na trakboku nie bylo takiej mozliwosci to przeszli tu.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.