Jump to content

Psychopata

Veteran Driver II
  • Posts

    13
  • Joined

  • Last visited

1 Follower

About Psychopata

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Preferred Trucks
    Scania
  • EU Garage Location
    Germany: Dortmund
  • Known languages
    Polski i trochę english

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Psychopata's Achievements

2

Reputation

  1. Najważniejsze wymagania: Minimalny wiek aplikującego: 15 lat. Wymagana ilość godzin ATS/ETS2: kiedyś było 100 godzin,ale teraz na okres wakacyjny wpadliśmy na pomysł aby zrobić tylko 50 godzin w grze Euro Truck Simulator 2 Konto na TruckersMP od minimum 3 miesięcy Aktualna liczba kierowców: 12
  2. a very good idea with this segregation can affect the search of people in very popular areas
  3. pierwsze zdjęcie drugie zdjęcie :D te same zdj niżej
  4. mam pytanie czy są dozwolone np: własny kolor i napis ggwp na naczepie ? bo mnie to zastanawia bo widziałem ssy z takimi naczepami na forum i zastanawiam się czy są one z singla czy multi
  5. Psychopata

    Tag

    Mam pytanie jak napisać tag pionowo obok nicku bo widziałem że większość osób tak ma. Liczę na szybką odpowiedź
  6. gdzie znajdę rekrutacije na admina ? bo chciałbym spróbować jeżdżę ostrożnie i znam regulamin
  7. HASŁO Jest na ts a chciałem zobaczyć jak tam u was to wygląda
  8. Chciałbym serdecznie polecić to moja aktualna firma korzysta z tego ja tam jestem dyrektorem GG WP SERDECZNIE POLECA
  9. zastanawia mnie czy nie dało by rady jakoś oczyścić tej drogi bo ta droga między godziną 15-17 jest prawie nie przejezdny
  10. Rok stary się już kończy, nowy rok się uruchamia. Przy butelce szampana składu, niech się nie mieści, niech się nie zgubi, nie ma zamiaru. Sylwestrowa noc tuż tuż, właśnie zabawę zacznijmy już
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.