Jump to content

Pukuwer

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
  • Posts

    76
  • Joined

  • Last visited

About Pukuwer

  • Birthday 11/18/1995

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Koszalin
  • Preferred Trucks
    Kenworth
    Scania
  • American Garage Location
    California: San Francisco
  • EU Garage Location
    Poland: Szczecin

Recent Profile Visitors

4029 profile views

Pukuwer's Achievements

116

Reputation

  1. Happy birthday! and Happy Trucking ?

  2. Happy Birthday! :)

  3. Wszystkiego Najlepszego mobilu :P Dużo zdrówka, samych prostych dróżek, mało lagów oraz :troll: na trasie :P

    1DFk.gif

  4. Happy Birthday 

    1. [MCG] Kien Giang

      [MCG] Kien Giang

      Happy birthday @Pukuwer :wub: Enjoy your day ^_^

  5. Dawno mnie tu nie było
  6. A ktoś Was zmusza do płacenia? Boli Was, że dodali coś do wcześniejszego DLC... Gdybyście o tym wiedzieli, to pewnie skończylibyście ten event tak? Jasne... Te wszystkie DLC (poza rozszerzeniem map) to tylko małe dodatki bez których da się grać. Zobaczcie jak ta gra jest wspierana i ile dostajecie w darmowych aktualizacjach. Za jakiś czas wyjdzie pewnie też darmowa Scania, ale lepiej wypominać im DLC z malowaniem za 1 euro, bo przecież wszystko pod hajs. Ciekawe czy Wy byście chcieli pracować za darmo. @bazyliszek14 leć i kupuj wszystkie od razu, bo przecież jeśli jakimś cudem coś do nich dodadzą to od razu usuną ze sklepu i nie będziesz mógł już ich kupić! Ludzie... PS. Gdy uzupełnili DLC Going East o 2 miasta, to chyba nikt nie płakał. Mam racje?
  7. O treści nie będę się wypowiadał, ale ciekawy montaż.
  8. Pora ruszać w trasę
  9. Nowy film ode mnie. Polecam oglądać w HD
  10. Pukuwer

    Screenshoty

    Wybaczcie nie mogłem się powstrzymać xD
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.