Jump to content

Outlawek.

Veteran Driver
  • Posts

    1
  • Joined

  • Last visited

About Outlawek.

Outlawek.'s Achievements

0

Reputation

  1. Temat wprawdzie trochę ma, ale warto go odgrzebać. Miałem właśnie zadać pytanie związane z tym tematem. Też uważam, że po wyrzuceniu z serwera za zbyt wysoki ping, klient powinien co jakiś czas (np. co 15 sekund) automatycznie próbować ponownie połączyć z serwerem, bez konieczności wyłączania i ponownego uruchamiania gry. Ewentualnie po 5 razie, czas między kolejnymi próbami mógłby się wydłużać (np. do 30 sekund) i dopiero po 10 nieudanej próbie trzeba byłoby zresetować grę. Zwłaszcza, że zbyt wysoki ping bierze się nie tylko z winy naszego łącza (usługodawcy internetu), ale ma na to wpływ obciążenie samego serwera gry. Przykładowo dzisiaj nie mogłem wbić z powodu wysokiego pingu na EU5, ale bez problemu wszedłem na serwer United States, gdzie pokazywało mi ping około 130ms. Pomijając testy online, które wykazywały ping około 15ms. Również powinna być opcja umożliwiająca zmianę serwera bez konieczności wyłączania i ponownego uruchamiania gry. Byłoby to bardzo przydatne rozwiązanie.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.