Jump to content

Grisplbn

Veteran Driver III
 TruckersMP Profile
  • Posts

    5
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Grisplbn last won the day on November 26 2017

Grisplbn had the most liked content!

1 Follower

About Grisplbn

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Grisplbn's Achievements

13

Reputation

  1. Domena dla ECS była zarejestrowana przez SCS odkąd pamiętam. Takżę nie przypisywałbym jakiejkolwiek wagi temu że dalej ją utrzymują. Podobnie utrzymują domenę dla ETS3 i wiele różnych
  2. Czytam, widzę zarzuty o korporacyjności. Powiem tak: przemyślcie czego chcecie od SCS Software. Chcecie więcej, lepiej, szybciej? Skoro tak, to SCS Software musi rosnąć. Skoro ma rosnąć, to musi się strukturyzować, dzielić na działy, zespoły, projekty. Inaczej byłby okropny bałagan. To nie jest już firma kilku-kilkunastu ziomeczków, gdzie znasz wszystkich na wylot, gdzie wiesz co u każdego słychać. Przy takiej liczbie osób, nie sposób to ogarnąć. Skoro strukturyzacja to idą za tym następstwa śmierdzące korporacją - procesy, terminy, KPI itp. Powiem Wam z autopsji, z obecnego pracowania w service delivery center dla wielkiej korporacji, że w SCS Software to wszystko jest jeszcze gładko, i daleko SCS do korporacyjnego podejścia.
  3. Juz dwie strony czekam na odpowiedź dotyczącą Bałkanów jako kolejnego DLC. A więc piszę wszem i wobec aby uciąć narodziny plotek i próby sprzedawania ich jako fakty. SCS Software w czasie Warsaw Games Week NIE OGŁOSIŁO, że Bałkany będą kolejnym (w sensie następnego najbliższego; ale też któregokolowiek późniejszego) mapowym DLC do ETS2. Osoby które, twierdzą że SCS potwierdziło Bałkany na WGW, wprowadzaja ludzi w błąd. Osoby te Rozmawiały z osobą nie będącą pracownikiem SCS Software i tylko ją udającą (aczkolwiek takich osób wokół stanowiska nie było widać), LUB Rozmawiały z którymś z czeskich pracowników SCS Software w języku angielskim i źle zrozumiały jego odpowiedź w języku angielskim, LUB Słuchały, bądź aktywnie brały udział w sesji Q&A pytań i odpowiedzi, gdzie coś źle zrozumiały, LUB Świadomie wprowadzają ludzi w błąd, podając samodzielnie stworzoną informację jako fakt podany przez studio. Najbardziej martwiłoby mnie, gdyby prawdziwym okazał się ostatni scenariusz. Jest natomiast absolutnie pewne, że osoby te nie uzyskały takiej informacji od polskich przedstawicieli SCS Software. Na targach było ich dwóch, z czego jednym jest Eryk "Rootkiller" - jeden z ojców Multiplayera, na forum którego piszemy. Ręczę za niego głową, że niczego takiego nie powiedział. Drugim jestem ja - Piotr Łuciuk. Pytania o kolejne kierunki rozwoju mapy. Bałkany są jednym z możliwych kierunków rozwoju mapy. Nie powiedziano jednakże że to im będzie poświęcone kolejne mapowe DLC. Nie podano informacji o tym, któremu kierunkowi będzie poświęcone kolejne DLC. Na wszystkie pytania dotyczące następnego DLC mapowego pracownicy SCS Software odpowiadali jak jeden mąż "Decyzja ta zostanie podjęca po zakończeniu DLC Italia". Jeżeli chodzi o same konkretnie Bałkany, w prywatnych rozmowach mówiłem iż "Osobiście marzyłoby mi się jak najszybsze powstanie DLC z Bałkanami i Rumunią, gdyż są to piękne miejsca, których jestem miłośnikiem i gdzie od kilku lat regularnie spędzam wakacje". Od razu po tym dodawałem że "To nie ode mnie zależy kierunek mapy i że osobiście szczerze wątpię w szybkie powstanie tego kierunku z powodu na niską ekonomicznie siłę nabywczą tamtych terenów". Piotr Łuciuk SCS Software
  4. Byłem na miejscu, słuchałem, rozmawiałem z ludźmi. Owszem było o Bałkanach. Owszem było o kolejnym dodatku mapowym. O tym że kolejnym kierunkiem będą Bałkany nie usłyszałem. Po polsku czy po angielsku o tym mówił? Padło to podczas luźnej prywatnej rozmowy z pracownikami czy podczas sesji Q&A bądź jakiegoś wywiadu? Właściwie to powinienem zapytać co mniej więcej powiedzieli - jakimi słowami to powiedzieli.
  5. Kto dokładnie i kiedy dokładnie tak mówił na WGW?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.