Jump to content

ASUS12311

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
  • Posts

    21
  • Joined

  • Last visited

2 Followers

About ASUS12311

  • Birthday 02/26/2002

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Polska
  • Preferred Trucks
    Scania
  • American Garage Location
    Not set
  • EU Garage Location
    Germany: Dortmund
  • Known languages
    Polish, EN ? hmm i don't know

Recent Profile Visitors

1217 profile views

ASUS12311's Achievements

  • One Month Later
  • One Year On

Recent Badges

6

Reputation

  1. Mam AMD Radeona ale jest to tak bez sensu ze ja bez nagrywania mam po 40 fpsów a miałem dostać kompa ale ojciec zapomniał ze przeglądaliśmy i był znaleziony i mi kupił na dzień dziecka laptopa i cała chu**a z tego
  2. A wiadomo coś o stabilności naczep czy będzie tak jak przed aktualizacją ?
  3. Jeśli ja z własną naczepą pustą nie wywalam przy 150km/h to jakim cudem ty możesz przy 50 xD? w dodatku gram na klawie
  4. Nie mam zamiaru póki co testować tego zwłaszcza że te aktualizacje 1 mb sa i nie wiadomo co oni dają a tracić czasu mi się nie chce na branie tego, testowaniu,odrzucaniu i podpinaniu swojej naczepy Jak by to było tak jak przed aktualizacją to by było git ale pewnie i nied adzą tak bo realizm xD
  5. A wiadomo kiedy będzie normalna stabilność naczep jaka była bo nie da się jeździć nawet 60 km/h bo się wywalisz na plecy ?
  6. W laptopa nawet nie celuj nawet za 10 k bo kompa za 4 już będziesz miał lepszego i ci dłużej wytrzyma niż laptop
  7. Osobiście korzystam z plays.tv ze względu an słabego laptopa a kompa póki co nie mam więc muszę grac na czym mam i obsa bym nie uciągnął a skoro jednemu administratorowi nie pasowała pixeloza na któryj było i tak widac to mi się coś takiego przyda na pewno i po próbuję dzięki za przetłumaczenie poradnika
  8. Prawdopodobnie konto WOTr masz połączone z innym kontem steam
  9. :P:troll:Happy Birthday:troll::P

    1. Nody

      Nody

      Thank you <3

  10. Osobiście odrzucam ten pomysł zwłaszcza gdy mamy taką narodowość jak Turcja a nie ukrywajmy ze oni nie myślą a większosć to dzieci to gdzie tkai mod z połączeniem eu2 na c-d
  11. Happpy Birthday

    1. Guest

      Guest

      From me also!

  12. Dokładnie a nie prawie 5 dni ciągłej nocy by zwiększyć lagi
  13. Tak ale jak się obejrzy to co dałem a to dałem do reporta to widać że ewidentie ten typ bez naczepy wjechał perfidnie w tego który leżał. Pozostałe reporty są w tej samej jakości a nie będę kupował nowego kompa bo nie mam pieniędzy bo nie pracuje bo mam 16 lat póki co i jakoś reszta adminów nie miała problemów z zobaczeniem co się działo a ten jakiś problem z tym ma co widać na załączonym filmie co typ zrobił. To samo tym którego też mi odrzucił. https://plays.tv/video/5bd5ab5d6d3ee27574 nie wiem czy to ja jestem głupi czy ten admin ślepy z jakąś wadą ze nawet okulary mu nie pomagają ale bez przesady... Zgłoszę to do projektu jak mi się aktualny report zakończy. Miałeś rację to co mówiłeś wczoraj na live Łukasz o tym że się źle dzieje w teamie MP i się z tym w 100% zgadzam. Nie mam zamiaru już odpisywać bo się zaraz gówno burza zacznie żebym nie grał bo słaby komp czy cuś
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.