Jump to content

hub161

Veteran Driver
  • Posts

    42
  • Joined

  • Last visited

About hub161

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

hub161's Achievements

5

Reputation

  1. Wierzycie że kiedyś nasz kraj może być w tej samej jakości jak obszary Francji Włoch i krajów nadbałtyckich bo ja po stanie przebudowania Niemiec nie mam już żadnej nadziei
  2. Przyjrzyj się materiałom od scs dokładnie i przeanalizuj z kształtem obecnego hamburga bo ja bym tego "całkowitą" przebudową nie nazwał tak naprawdę stara część jest tak jak była tylko zmieniono wjazdy do niej i zmieniono węzeł autostrad wokół miasta
  3. Jeśli odświeżenie going east będzie tak skuteczne jak odświeżenie północnych niemiec to ja się martwię czy w ogóle tą A1 dobudowaną dostaniemy
  4. Jeśli chodzi o autostrady tam jest nieźle naprawdę nieźle w sumie to na poziomie vive la france. Niestety jeśli chodzi o miasta jest moim skromnym zdaniem tragedia, Berlin prawie nietknięty tylko roślinność, garaż i drogi, Hamburg niewiele lepiej tak naprawdę 75% miasta jest takie jak przedtem tylko dodali jeden nowy wyjazd z miasta który jeszcze do tego jest w tym momencie jedyny. Do tego całkowicie nie wiadomo co zrobili z landówkami których poziom w Niemczech był naprawdę niski
  5. Oni sobie żarty robią przebudowali hamburg a w berlinie tylko tekstury i roślinność pozmieniali
  6. Bardzo fajnie że w miastach które tylko otrzymały nową roślinność, tekstury dróg i parę nowych znaków są te garaże z nowszych dlc mapowych
  7. Na streamie teraz możemy zobaczyć odświeżone niemcy
  8. http://blog.scssoft.com/2018/06/beyond-baltic-sea-new-industries-2
  9. No po prostu nienawidzę tej frazy, a niestety ale ten wielton to sobie będzie musiał najwyraźniej dłuuuugo poczekać aż zjawi się w grze jeśli scs po prawie pół roku od rozpoczęcia prac nad krone dlc nie daje innej daty niż "później w tym roku
  10. no nie wiem stale to samo mi "smaka" nie robi
  11. Niby wszystko fajnie ale ostatnimi czasy przy każdym dlc mapowym scs prezentuje nam ciągle to samo a to same prefaby nowych firm a to właśnie truck stopy
  12. Szkoda że wraz z dodaniem losowych zdarzeń nie usunęli wiecznych robotów drogowych
  13. Fajnie że dodali losowe zdarzenia drogowe ciekawe czy są jakieś nowe których nie było w atsie
  14. Coś mi mówi że ten rodzaj mandatów pojawi się też w etsie gdy wyjedziemy z dublami poza skandynawię
  15. ^^Normalnie, tak jak zawsze, po prostu jest ich animacja
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.