Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

demolity17

Veteran Driver II
  • Posts

    2
  • Joined

  • Last visited

About demolity17

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

demolity17's Achievements

0

Reputation

  1. demolity17

    Truck

    To że wyprzedzają mnie na autostradzie czy drodze ekspresowej nie stanowi dla mnie żadnego problemu bo nie o Vmax mi chodzi lecz o samo przyspieszenie. Jednak nie lubie być utrudnieniem na drodze dla innych kierowców ( nie mówie tutaj o osobówkach czy Truckach bez naczepy) czasami na prawdę sie wlekę przy starcie, raz nawet miałem problem przy wjeżdżaniu na autostrade pod górkę, zrobił sie spory korek a "niecierpliwi" gracze zaczeli wyprzedzac mimo iz nie było na to miejsca no i po chwili z symulatora zrobiło sie GTA... Możliwe że używają moda na 1T i stąd ten efekt znacznie wiekszej mocy. Przetestuje tez Scanie, dzięki za rady (:
  2. demolity17

    Truck

    Witam kolegów Niedawno zacząłem zabawe z ETS2mp, do tej pory przejechałem 20k km na Volvo FH16 classic z silnikiem 700KM. Zauważyłem że wielu kierowców ma znacznie silnijsze maszyny, większe przyspieszenie oraz Vmax. Dziwi mnie to gdyż widzę jak sie przy nich ciągnę mając za sobą tylko 7t. Jaką maszyne jesteście mi w stanie polecić ? nie stawiam na wygląd, głownie interesuje mnie przyśpieszenie z naczepą. Nie stawiam na "wyścigi" bo to nie o to chodzi w tej grze jednak wkurza mnie jak po wyjsciu z zakrętu inni zaczynaja mnie wyprzedzac na wąskich drogach tylko dlatego że wolno sie zbieram. Swoją drogą Volvo to ponoć najmocniejsza maszyna, dziwi mnie więc tak słabe przyśpieszenie.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.