Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

moonwalkerjackson

Veteran Driver V
    0
  • Last visited

About moonwalkerjackson

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

moonwalkerjackson's Achievements

1

1. Ben bunu yaptım fakat her oyuna girişimde bu adımları yapmak zorunda kalıyorum.Ne yapmam gerek sizce
  2. Şimdi baktımda hani mpde skoda markalı normal araba varya onu seçince serbest çalışma ve tek seferlik işler gözüküyo ama normal bir tır seçiyorum ama serbest çalışma falan hiçbirşey gözükmüyor sadece world of truck var.Ne yapmam gerek
  3. @RecklessDriver çok sağol yaptım adım adım herşeyi oldu birde birşey sorucam.Euro 2 serverında hız sınırı yok diyolar ama ben tır sürerken 90 hız sınırı oluyo, normal araba sürerken hız sınırı olmuyor bu sorun benden mi kaynaklıdır yoksa server böyle mi.Ayarlarda hız sınırı kapalı açmadım hiç
  4. Arkadaşlar öncelikle merhaba benim bu sorunum gerçekten can sıkmaya başladı.Geçen gün herifin biri otobanda bana girdi hızlıca ben yamuldum.Destek ekibini çağır dedim yükleme ekranı geldi ve öylece dona kaldı.Görev yöneticisini açtım euro truck simulator çalışmayı durdu yazıyor ve pc de de hiçbirşeye tıklayamıyorsunuz res atmak zorunda kalıyorsunuz.Bugünde gemi ile karşıya geçicektim enter a bastım yükleme ekrani geldi yine dondu.Herşeyi denedim ama olmadı.Sistemim iyi yani oyun içi kasma falan öyle bir derdim yok ama bu donmalar beni öldürecek.Sadece mp deyken yapmıyor normal de de yapıyor.Önceden böyle birşey yoktu gerçekten.Lütfen cevap atın.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.