Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

KsiazeHarry

Veteran Driver II
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

About KsiazeHarry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

KsiazeHarry's Achievements

0

Reputation

  1. Dziękuję za odpowiedzi. 1. kolego - jak już to ciągniki siodłowe a nie skody scouty czy ciężarówki tylko ciągniki. Siodłowe. Siodło to coś do czego się naczepę wpina. 2. Multi moim zdaniem traci i zamienia się w arcade dla dzieci które nawet nie wiedzą kto ma pierwszeństwo (nie nie zawsze ten z prawej) i grzeją 150 km/h z 20 tonową naczepą. To co wyprawiają koledzy z TR i Wschodu ze Scoutami to ...więcej przestrzegania przepisów widziałem w Destruction Derby i Forza, Klimat faktycznie jest ale taki przedszkolno-mroczny podlany pikantny tureckim sosem To jest moja opinia, 3. bez komentarza Skoro nie można kupić serwera zapewne ze względów licencyjnych lub stanowiska twórców gry, może jest możliwość zrobienia Donations na utworzenie serwera...z opcjami 90km/h max dla scoutów i ciągników bez naczep, blokada IP wskazanych providerów. Jeżeli nie, proszę o zamkniecie tematu. pozdrawiam,
  2. Dzięki za opinie. Nie znalazłem że było więc przepraszam. Wydawało się sensowne bo nie zawsze możemy uniknąć tłoku szczególnie jak ktoś zramuje w okolicy zatłoczonego miasta i F7 teleportuje w sam środek piekła. ...A może opcja wyboru miasta do którego chcemy się teleportować /holować? Ale to temat na inna sugestia.
  3. Nazwa Sugestii : Rozszerzenie stref bezkolizyjnych na przy spedycjach i warsztatach Opis Sugestii :Z uwagi na dantejskie sceny na E2 przy wyjazdach ze spedycji oraz warsztatów proponuje rozszerzenie strefy bezkolizyjnej na drogę (i chodniki) przed dana spedycją czy warsztatem mniej więcej o długość trucka ze standardowa naczepą po obu stronach wjazdu. Umożliwi to wyjazd i wjazd na spedycje i warsztaty z obu kierunków a do tego scouty przestana rozbijać się na wyjeździe na każdym trucku. Przykładowe obrazki : Dlaczego twoja sugestia a nie inna? Zapraszam na Europa 2 przy 3.500 graczy to każdy zrozumie dlaczego. Ograniczy to ilość ramowań i sytuacji gdy wzięliśmy ładunek w spedycji i wyjeżdżamy a kolega ze wschodu lub grający na kalkulatorze z realnym pingiem "czystapincet" dla którego to my nawet do miasta nie wjechaliśmy będzie akurat próbował wjechać. Nie przejmując się niczym. :
  4. Dzień dobry, po kolejnym dniu celowego ramowania przez panów ze Wschodu oraz panów "goatrider"sów z TR czy to w tirach czy to w scoutach (swoja droga dlaczego skoda moze jednym hitem w naczepę wywrócić do góry nogami cały skład..) jestem lekko podłamany brakiem reakcji adminów na zgłoszenia bezpośrednio z gry - a to jest świetny pomysł. Szkoda ze na każdy zgłoszony incydent jest komunikat no action. Gra w multi jest świetna, team daje rade jednak całym złem jak w każdej grze multi są gracze. Dlatego uprzejmie zapytuje o możliwość wykupienia u devsów serwera na okres np. pół roku - działającego jako serwer VIP tj na zaproszenia lub otwarty dla każdego jednak blokujący możliwość logowania wskazanym grupom adresów IP oraz czy jest możliwosć przypisania prędkości maksymalnej wskazanej grupie pojazdów (tak tak, chodzi o scouty max 90km/h oraz o pojazdy bez naczep - max 90km/h) Jeżeli jest taka możliwość proszę o info. pozdrawiam.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.