Jump to content

Czesiek.

Veteran Driver V
 TruckersMP Profile
  • Posts

    1
  • Joined

  • Last visited

About Czesiek.

External Websites

Czesiek.'s Achievements

1

Reputation

  1. Nick w grze: Eukill Wiek: 20 lat Miejsce zamieszkania: Opole Sterowanie: G29 SteamID 64 lub adres do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/eukill Staż w grze: 180h/parę lat z długimi przerwami Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie Przedstaw się: Mam na imię Michał, mam 20 lat. Interesuję się grami komputerowymi, biznesem, rozwojem osobistym, psychologią. Lepiej poznamy się niewątpliwie na komunikatorach głosowych, więc pozwolicie, że skupię się na czymś na ten moment ważniejszym. Postanowiłem napisać ten temat ze względu na to, że szukam dość specyficznej wirtualnej spedycji, która spełni kilka następujących wymagań: - Prowadzę kanał YouTube, na który od czasu do czasu chciałbym coś nagrać/postreamować, nie chciałbym żeby to było przeszkodą i szukam ludzi otwartych do wspólnych posiedzeń, które czasami, naturalnie za zgodą wszystkich będą "szły w świat" - Szukam fajnej ekipy, z którą będzie dało się pogadać na wiele tematów, a nie tylko o najnowszych naczepach w grze. Jestem otwarty na nowe, dopiero powstające wirtualne firmy - ba, byłaby to nawet zaleta, choć jeśli nie jesteście jakimś hermetycznie zamkniętym gronem to nie powinno mi to zrobić większej różnicy. - Obowiązkowo aktywny discord/ts3 - jakiś komunikator głosowy do rozmów podczas gry. - Luźne zasady związane z kilometrami/brak takich zasad - z reguły powinienem wyjeździć sporo nad normę, ale jak niemal każdy czasami tracę chęć lub czas na grę. To tylko rozrywka, nie chciałbym być później opierdzielany za to, że w jakimś tygodniu nie wyjeździłem ile trzeba. - Inne: Siedzę trochę w webdevie, jakaś strona internetowa, czy nawet cały panel nie byłyby dla mnie problemem, choć mam sporo własnych, zarobkowych projektów, którym i tak muszę poświęcać niemało czasu. Do tego naturalnie YouTube, o którym wspomniałem wyżej, chciałbym, żebyście też czerpali z tego korzyści w postaci jakiejś reklamy spedycji, a nie na siłę siedzieli ze mną bo mam takie widzimisię. Jeżeli chodzi o dlc map, posiadam Going East, Scandinavia, Vive La France. Pozdrawiam, Michał
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.