Jump to content

dani play

Veteran Driver IV
 TruckersMP Profile
  • Posts

    25
  • Joined

  • Last visited

About dani play

Profile Information

  • Known languages
    Poland

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dani play's Achievements

0

Reputation

  1. Nie mamy telefonu podlaczonego pod router. Ale zauwazylem dziwna zaleznosc. Jak laczylem sie w Duisburgu potrafilo mnie pare razy zreconectowac a potem wyrzucic. A jak tepnalem sie do Paryza to juz nie ma problemu. Wychodzilo by z tego, ze jak jest duzo osob wokol mnie to odwala mi internet czego nie chce poniewaz lubie jezdzic po londowce smierci.
  2. Jak to wyłączyłem i od razu włączyłem ETS 2 MP to mnie z 3 czy 4 razy zreconectowało zanim mogłem normalnie grać na MP.
  3. W routerze mam tak ustawienia. Z administratora nie pomaga. Spróbuje teraz w ATS
  4. Router resetuje regularnie, sprobuje z adkinistratora i inne serwery, potem przeknstaluje. A jak sprawdzic w routerze te zapory? Tata jest taki uparty, ze nie chce dostawcy zmienic
  5. Przekreślone to co jest zrobione. Podkreślone niewykonalne a zapory nie sprawdzałem
  6. Jak w temacie. Co się dzieje? Mam to od paru dni
  7. co mialo oznaczac -1 a mi nie chodzilo z mapami tylko z np ciezarowkami z modow tuningiem
  8. NAZWA SUGESTII: Dodatkowy serwer. OPIS SUGESTII: Proponuje dodać dodatkowy serwer do MP. Nazwa serwera mogła by być np. MOD SERVER. Chciałbym żeby powstał taki serwer na którym będą działały mody. PRZYKŁADOWE OBRAZKI: Brak DLACZEGO TWOJA SUGESTIA A NIE INNA?: Dlaczego moja sugestia? Bo prawdopodobnie nikt tego nie zaproponował a niektórzy ludzie chcieli by pojeździć na MP z modami (np. ja chciałbym).
  9. Jestem jak najbardziej na tak bo mieszkam w takiej dziurze ze nie mozna u mnie podlaczyc kablowki wiec mam jeden interent radiowy z modemu a drugi z anteny ktory co jakis czas nie dziala a ping to mam taki ze uuuu.
  10. ja jestem za. ja zwykle mam ponad 400 pingow a czasami skacze mi do ponad 2000
  11. Jestem pojedyncza osoba i chcialbym wziac udzial w konwoju
  12. Witajcie mam za duży ping w ATS MP. Czasami gdy gram to wywala mnie z serwera i pokazuje się że maxymalna ilość pingów to 600 a ja mam ponad 2000. Co się dzieje? Co mam robić?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.