Jump to content

MagLionPL

Veteran Driver VI
  • Posts

    12
  • Joined

  • Last visited

1 Follower

About MagLionPL

  • Birthday 08/03/1998

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Olsztyn. Warmińsko-Mazurskie
  • Preferred Trucks
    MAN
  • EU Garage Location
    Poland: Olsztyn
  • Known languages
    English Polish German

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MagLionPL's Achievements

0

Reputation

  1. @up jeżeli kick to ok że trzeba wyłączyć grę ale denerwujące jest jeżeli zmieniam serwer że muszę wyłaczyć grę a momentami muszę 4razy próbować aby ją włączyć. @down nikt? mam ci dać nicki kilkunastu-kilkuset osób które też tak mają albo gorzej "kolego"?
  2. Nazwa Sugestii Opcja wylogowania się : Opis Sugestii Możliwość wylogowywania się z danego serwera, bez wychodzenia z gry. : Przykładowe obrazki Nie trzeba. : Dlaczego twoja sugestia a nie inna? Moim zdaniem jest to bardzo sensowne rozwiązanie i przyda się nie jednemu.
  3. Nazwa Sugestii: Dodanie podforum do wielu działów "Archiwum" : Opis Sugestii: Dodanie do każdego działu archiwum (tam gdzie się przyda) aby nie zaśmiecać całej listy, chodzi o to żeby posty które mają np. 3+ dni bez aktywności zostawały przeniesione do archiwum. : Przykładowe obrazki:nie trzeba Dlaczego twoja sugestia a nie inna? Moim zdaniem przyda się to, ponieważ jest parę działów które są strasznie zasmiecone postami.
  4. Przydatne mi odrazu wpadło 15-20FPS więcej,dzieki!!!
  5. W sumie to spoczko poradnik, przyda się czasem podczas konwoii które mają być realne
  6. Dla mnie na nie ponieważ ograniczy to ilość graczy na serwerach europejskich, na których grają także azjaci i amerykanie. Poprzez to nie będzie można poczuć się jakby naprawdę się jechało dlatego iż nikogo nie bedzie mozna spotkać :/
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.