Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

BartexHD

Veteran Driver II
  • Posts

    1
  • Joined

  • Last visited

About BartexHD

  • Birthday September 30

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Interests
    Astronomy, Fotography, Astrofotography, MTB, Games.
  • Preferred Trucks
    Scania
  • Known languages
    Polish, English

Recent Profile Visitors

607 profile views

BartexHD's Achievements

1

Reputation

  1. Nick w grze: BartexHD Wiek: 13 lat Miejsce zamieszkania: okolice Leszna. Sterowanie: Klawiatura. SteamID 64: 76561198189014147 Staż w grze: 3 lata Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Tak, 1 ban z 2015 r. Przedstaw się: Cześć, nazywam się Bartosz mam 13 lat w wolnym czasie lubię sobie pośmigać na rowerze. Inne: Moje hobby głównie to astronomia i astro/fotografia, lubię w bezchmurne noce obserwować przez teleskop planety itp. Mam dobry mikrofon, komputer też nie najgorszy :v.
  2. Jednoosobowa (dwa dni temu założyłem, może do tego czasu przybędzie ktoś do firmy.) firma Polish Truckers potwierdza obecność!
  3. TEMAT DO ZAMKNIĘCIA! (Tworzę własną wirtualną firmę)
  4. Fajna firma, czekam na jakiegoś Miki 1 godzinę na ts3 aż skończy rekrutować jakiegoś typa, i on powiedział że potem mnie zrekrutuje. I chyba zrekrutował już go bo on wyszedł z ts3 i Miki (ten który miał mnie rekrutować) też wyszedł z ts3. Dzięki za zmarnowanie ponad 1 godziny mojego życia >.<
  5. Nick w grze: BartexHD Wiek: 12 lat Miejsce zamieszkania: koło Poznania Sterowanie: Klawiatura SteamID 64 lub adres do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/Bartexowaty Staż w grze: 2,5 lat Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Tak, 1 ban na EU1 za wjeżdzanie w ciężarówki koło europortu xD Przedstaw się: Jestem miłym 12 letnim chłopakiem który interesuje się ciężarówkami i gra w Euro Truck Simulator 2, nie przeklinam, nie drę mordy xD. Inne: Trochę grafika (Adobe Photoshop CC 2017), Trochę montowanie filmów (Adobe Premiere Pro CC 2017), Granie w inne gry, amatorskie tworzenie gier (uczę się od 2 tygodni).
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.