Jump to content

Captan61

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
    4
  • Last visited

About Captan61

• Birthday 05/05/1997

Profile Information

• Preferred Trucks
    Scania
  • EU Garage Location
    Turkey: Istanbul
  • Known languages
    turkey

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Captan61's Achievements

• One Month Later
  • One Year On
  • Old Timer

Recent Badges

0

1. Merhabalar konsolda değiştirdiğim ve unuttuğum ayalarım var konvolu eski sıfırlanmış ayarlarına nasıl geri döndürebilirim bilginiz varsa yardımcı olurmuusnuz mesela açıklayıcı olsun diye örnek vereyim. g_bloom komutu ışıkların parlamasını kaptır bunun gibi komutlarla bir kaç değişiklik yapmıştım
  2. Scania ile ilgili bir sorunmuş allision 6 viteslerde yaşanıyor araç kalkarken direk kendini 6 vitese alıyor volvoya geçtim sorun çözüldü
  3. Merhaba değerli forum ve yönetim ekibi Benim sorunum şu şekilde... Scania S kullanıyorum 730 + 6 vites kullanıyorum aracım kalkışta çok çok ağır kalkıyor normal bir kalkış değil 1kmh kalkıyor ve o şekild eilerliyor w elimi çekip tekrar bastığımda hızlanıyor bu seferde 25kmh sabitliyor tekrar kaldırıp gaza dokunduğum'da vites atmaya başlıyor.Denediğim çözümler aşşağıdaki gibidir ona göre yanıtlarsanız sevinirim. 1:Ayarları sıfırladım 2:Gerçekci vites sıralı vites aralarında değişiklik yaptım 3:Save sildim yeniden save kurdum 4:Motor vites değikliği ve yeni başka araç alıp da denedim Bu sorunun sürdüğüm araç ilgili değil tüm araçlarda aynısını yapıyor.Gerekirse sorunun vitesonusunuda atabilirim.çözüm arıyorum 6 senedir bu oyunu oynuyorum save edit yapmayı falan biliyorum araçları kaç kere saveli kullandım topladım ama böyle bir hatayla 6 senedir karşılaşmadım.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.