Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

[SpediStar] Pitbull

Veteran Driver II
  • Posts

    6
  • Joined

  • Last visited

About [SpediStar] Pitbull

  • Birthday 04/12/1995

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Preferred Trucks
    Iveco
  • American Garage Location
    California: Bakersfield
  • EU Garage Location
    Poland: Poznan

TruckersMP Information

  • VTC Name
    [SpediStar]

Recent Profile Visitors

777 profile views

[SpediStar] Pitbull's Achievements

11

Reputation

  1. Dziękuje za ponad 1,5 roku spędzone w najwspanialszej firmie na świecie. Przeżyłem tutaj jak wiele wspaniałych i niezapomnianych chwil.Nigdy nie żałowałem , nie żałuje i nie będę żałował każdej sekundy spędzonej w tej firmie. Bardzo w porządku ludzie z chęcią do wspólnej zabawy. Wiadomo raz było dobrze raz było źle jak jest wszędzie. Wiedzcie ,że będę o Was pamiętał z całego serduszka. Poznałem tutaj wielu wspaniałych przyjaciół i ludzi naprawdę na wysokim poziomie. Odchodzę już z braku chęci do gry braku czasu oraz zmiany trybu życia na Realne CE. Jeszcze raz powtórzę ,że zawsze będę o Was pamiętał w całym serduszku. Pisząc ten tekst i przeglądając wybrane zdjęcia na pamiątkę abyście o mnie dobrze pamiętali poleciała mi nie jedna łza- to tylko oznacza ze byliśmy jesteśmy i będziemy jedną wielką rodziną. Może nie mam zdolności artystycznych i fotograficznych ale zostawię wam parę zdjęć abyście mnie dobrze zapamiętali
  2. Bardzo profesjonalnie wykonane i dopieszczone do każdych detali. Zawsze dotrzymuje słowa i wyrabia się na czas. Ogólnie polecam usługi tego pana.
  3. Witajcie ! Mam troszkę irytujący mnie problem z czatem na multiplayer. Raz działa on parę gier bez problemu, a w wiekososci są to max 1-2 trasy. Naciskam klawisz "Y" oraz "F9-F12" jednak bez skutku muszę co chwile restartować grę. Nie chodzi tutaj już nawet o mój czas tylko jak jadę konwój z kolegami to szkoda aby za każdym razem czekali aż zrestartuje grę (Mamy wymagane TAB+ time na ss). Miałem podobną sytuacje z TAB-em lecz problem ustał i pomagało spam klawiszem F11. Dodatkowo od paru dni zaczyna mi wyskakiwać jakiś dziwny błąd. Nie wiem czy moze mieć to coś wspólnego z "niedziałającym czatem". Dodam że lancher uruchamia się bardzo długo nieraz do nawet 3 min. Co uczyniłem z swojej strony: Reinstall TruckersMP lanchera (Nie pomogło ;() Czyszczenie kompa + pełny skan itd (Nie pomogło) Naprawa i sprawdzenie plików etsa (Nie pomogło) Poniżej ss błędu: Pozdrawiam i liczę na pomoc i rozwiązanie mojego problemu
  4. Nick w grze: : sherifcatisnotbad Wiek 21l Miejsce zamieszkania Drezdenko Sterowanie: Klawiaturka+ Mysz (W przyszłosci kierownica + pedały) SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/macieyevsky/ Staż w grze: 3 lata na singlu 15h na multi Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie Przedstaw się: Witajcie Maciej 21lat z wykształcenia informatyk. Aktualnie robię około 3k km dziennie lecz gdy zacznie się praca będzie to około 400-500 . Codzienna aktywność Inne: Gram w Dirty , gridy i inne wyscigowe ;p. Grałem kupę lat w LOLa (max Diamond V) lecz skończyłem z tym 3 tygodnie temu. Dostęp do ts i innego nie będzie problemu wszystko kwestia dogadania ;0 Pozdrawiam proszę o kontakt
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.