Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

TiTITANIUM

Veteran Driver VI
    0
  • Last visited

About TiTITANIUM

• Birthday 02/08/1999

Profile Information

• Interests
    Cars and computer systems.
  • Preferred Trucks
    Scania
  • EU Garage Location
    France: Paris
  • Known languages
    Turkish, English, German

External Websites

Recent Profile Visitors

2070 profile views

TiTITANIUM's Achievements

5

1. Son banla birlikte 3.aktif ban bu.. Daha da kötü
  2. 3tane aktif ban var. Nasıl 3 ay ban alıyorum ? Viraja normal hızla girdim. Fren ve gaz tepkisi olmayınca o an direksiyon hakimiyetimi kaybettim. Bunun kasıtlı veya aşırı hızdan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum.
  3. Şimdi fark ettim. Bir haksızlık daha buldum. Tamam anlaşamadık banlandım. Yapacak bir şey yok ama süre hatalı. 3 sarı ban 1 kırmızı yani haksız ban en son aldığım banla beraber 3 yeşil aktif ban var. 3 aktif ban üzerinden süre değerlendirmesi yapılacağını düşünürsek 3 ay oyundan yasaklanmam direk hatalı.
  4. Sevgili kardeşlerim, değerli abilerim.. 1 Şubat günü bir Türk kullanıcı tarafından rapor edildim ve oyundan yasaklandım. Duisburg - Calais yolu arasında nehir üzerinde yer alan köprüde kaza ile karşıdan gelen Türk kullanıcı ile çarpıştım. Kullanmış olduğum ekipmanın fren kısmı ve gaz kısmı ısınmadan kaynaklı olarak temassızlık yaptı ve o an verdiğim tepkilere yetersiz kaldı. Çarpışmadan yaklaşık 5 saniye sonra cihazım kendine geldi ve yoluma devam ettim. "Türk" olan bu kardeşimden özür dilediğim halde videonun devamını kırpmış, yetmemiş ekipman arızası olduğunu belirttiğim halde beni raporlamış. Deneyimsiz ve deneme sürümü olan bir adminin şansına gelmiş ve beni yasaklatmayı başarmış. Oyun içerisinde çok önemli biri değilim ama aranızda illa ki sohbetimin olduğunu düşündüğüm oyuncular var. Feedback attığım halde halimden anlayan admine denk gelemedim. Bu adaletsiz oyunu,bugün aldığım geri dönüş üzerine bırakıyorum. Ekipmanınızı asla güvenilir olmayan yerlerden tercih etmeyiniz. Garantisi bittiği için ucuza satılan g27 model direksiyon kullanıyordum. Haksız yasaklar almadığınız mutlu bir oyun diliyorum. Hak yiyen belasını bulur diyorum, başkada bir şey demiyorum.
  5. Adamlar yurt dışında dizel yerine V6 V8 motorlu benzinli araçlar kullandıkları için karıştırmaları normal :)) Dizelleri kaldırıp elektrikli motor getirseler oyunda çok farklı bir hava olur mesela..
  6. Konu ile alakalı görüşlerimizi özgürce ifade edemeyeceksek, yapılan yorumlar saygısızca kaldırılacaksa, sadece egonuzu tatmin etmek için tebrik mesajları bekliyorsanız yorumlamayı kapatın ve özelden tebrik mesajı beklediğinizi belirtin.
  7. Oyun adminliği ve konvoy yöneticiliği için başvuru yapmış olsaydım evet mantıklı dediğiniz şey ama Support tamamen oyunda oluşan sorunlarla ilgili kullanıcılara destek veren bir birim. Bunun oyunda aldığınız banla ve oynadığınız süre ile alakası yok. Oyunun temelini oluşturan yazılım motorundan tutun her şeyini biliyorum. 1700 saat oyunda vakit geçirmekle oyun vakti az olan insanları küçümseme hakkınızın olmadığını düşünüyorum.
  8. Support birimi için başvuru yaptım. Bazı adminler ceza geçmişinin ekibe katılırken sorun çıkardığını, bazı adminlerde bir sorun teşkil etmediğini dile getirmişler. Ceza geçmişim kalabalık görünse de son banım haricinde öyle çok büyük banlarım yok. Kimisi hata ile atılan sonradan kaldırılan fakat ceza geçmişinde kalan ban türlerinden, kimisi de uyarı amaçlı atılan banlardan. Hayırlısı bakalım İnşallah göz ardı edilir de kullanıcılara yardım etme imkanım olur hemde takıma girmiş olurum.
  9. Eski ekipten Hamit Can Abiminde dediği gibi oyun içerisinde marka seçildiği zaman size hangi şehirde olduğunu söylüyor. Haritayı keşfetmek isteyenler için güzel bir rehber, elinize sağlık.
  10. Oyun içerisinde bazen takılmalar olduğunda konsoldan halletmek daha iyi oluyor, hepsini bir arada toplamanız mükemmel olmuş, teşekkürler
  11. Evet kalabalık noktalarda dediğiniz doğru fakat, sosyal medya platformlarında insanlar harita dışında cirit atıyor. Kısacası arkadaşımızın uyarı alacağı bir durum yok.
  12. Arkadan gelen tır'ın kullanıcısının Türk olduğunu fark etmişsinizdir. Türkiye genelinde kullanıcılarının internet hızının düşük olmasından dolayı online oyunları laglı oynamakta. Bunu anlayışla karşılamanız gerekmekte. Arkadan gelen tırda yukarıda bahsettiğim gibi laglı geliyor. İleri de durulması gerektiğini fark edememiş veya lagdan dolayı frene basıp duramamış olabilir. Sonuç şu ki onu raporladığınız zaman elinize bir şey geçmeyecek. Arkadan vurduğu için zaten zararı ona gidiyor. Öndekine bir şey olmuyor. Lagın etkisi ile hafif sarsıldı sadece. Vicdanlı oynayın. Kim bilir nasıl interneti vardı adamın. Raporlamak yerine uyarmanız yeterli olucaktı.
  13. Konunun sonucundan çıkarmamız gereken sanırım, Benim gibi düşünen bir taraf olduğu ve benim gibi düşünmeyip oyuncuların daha çok bilinçlenmesi gerektiği yönünde. Yorumlarınız için teşekkür ederim. Konuyu üst yönetime taşıyıp onlarla da görüşmek istiyorum. Tekrardan teşekkürler. İyi oyunlar herkese.. Kerem.
  14. Sevgili Truckersmp Türk kullanıcıları, Truckersmp internet sitesinde, Türkçe olarak yapılan raporlara maalesef ki Türk adminler anın da müdahale edemiyor. Adminlerin özel hayatı olduğunu, sorumlulukları olduğunu ben ve diğer mağdur kullanıcılar biliyor fakat Türk admin sayısının artması ile bu durumun çözüleceği kanaatindeyim. Şuan ki admin sayısı, Türk kullanıcı sayı ortalamasının çok çok altında kalmış durumda. Online modun yarısından fazlasını neredeyse Türk kullanıcılar oluşturuyor. Lütfen forum yöneticileri ve Türk oyun adminlerinin bu durumu üst yönetime bildirmesini rica ediyorum. Sizde mağdur olmayın, bizde olmayalım. Kerem.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.