Jump to content

kokoniskoo

Veteran Driver III
  • Posts

    27
  • Joined

  • Last visited

About kokoniskoo

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Białystok, Poland
  • Preferred Trucks
    Scania
    Volvo
  • EU Garage Location
    Poland: Wroclaw
  • Known languages
    English, Polish, German (medium), Esperanto.

TruckersMP Information

  • VTC Name
    Onovel Group

External Websites

Recent Profile Visitors

1237 profile views

kokoniskoo's Achievements

9

Reputation

  1. Nie wiem, co się stało z tym spalaniem, ale mając 750-konny silnik nie schodzę poniżej 60l nawet przy 11-16tonowych ładunkach, nie mówiąc już o gabarytach, z którymi jeżdżę zazwyczaj. Fakt tylko że skrzynia ALLISON 4500R nie pomaga, ale to i tak kosmos.
  2. Mam pytanko. Współpracowałem kiedyś z kimś o takim nicku przy projekcie Role Play na SAMP albo MTA.

    Miałeś kiedyś związek z czymś takim?
    Chcę sprawdzić, czy przypadkiem nie wpadłem na kogoś ze starej ekipy.
    Pozdrawiam :)

    1. RaneMoro

      RaneMoro

      Hah, zgadłeś :D Rootkiller to twórca LSS :D 

    2. RootKiller

      RootKiller

      Hmm nie kojarzę po nicku ale tak sporo zawdzięczam zabawom z GTA :-) 

    3. kokoniskoo

      kokoniskoo

      Miałem nick "Pomidor". To zdarzyło nam się jakiś czas pracować razem w ekipie.

      Napisz na priv, jak możesz, bo ja do Ciebie nie mogę.

  3. To po co grasz z takim podejściem w ETS? Zainstaluj sobie TOCA Race Driver, tam zdaje się jest tryb wyścigów ciezarowek No offence.
  4. Teraz już przesadzasz. To gra i ekipa jest dla graczy, a nie odwrotnie. Jedynie trolli powinno się tępić. Ekipa jest od tego, żeby służyć graczom pomocą i powinny tam być osoby, dla których ten temat, to pasja, a nie zakompleksieni zgorzkniali desperaci, jakich opisałeś. Patologie osobowości leczy się terapeutycznie, a nie adminując w grze i rozładowując frustrację na graczach.
  5. A ja polecam zapoznać się z przepisami dotyczącymi pilotażu drogowego i wszystkiego, co z tym związane, bo to nie jest do końca tak
  6. No bo ktoś wchodzi do gry i rusza, jadąc już w trakcie oczekiwania na połączenie z serwerem w kolejce, które czasami są naprawdę spore. Trudno komuś tego zabraniać. Będzie ghost - będzie po problemie.
  7. A wytłumacz mi, jak kogoś tak w nerwach nie nazwać, jak na przykład gość pcha się między Ciebie a płot albo bariery energochłonne na landówce, uszkadza Ci zestaw, blokuje tak że ani do tyłu ani do przodu, i blokuje cały ruch? Trudno za coś takiego (chyba) karać nawet kickiem. To nawet nie jest wtedy wyzywanie, a raczej stwierdzenie faktu. Co innego, jak zacznie się wyzywanka.
  8. Ban, że ktoś grę włączył? I co jeszcze? Dobrym pomysłem byłoby dopisanie skryptu, który przez kilka sekund po włączeniu gry włączałby przenikalność w tym respiącym się pojeździe.
  9. To fajnie zintegrowany ten dodatek. "The Schwarzmuller DLC is supported now!"
  10. Od wczoraj spotykam jakieś naczepy, w których są same koła. Ktoś mi to wyjaśni? Wydaje mi się, że to nie są te z Schwarzmullera, chociaż nie wiem.
  11. No przecież właśnie dlatego jest ten zakaz. Ze względu na spadki FPSów, więc nie rozumiem o co to oburzenie. A co do tematu i gry. Kto wie co nieco o pilotażu drogowym? Mam pewien pomysł, tylko potrzebna ekipa znająca się na rzeczy. I drugi pomysł - co sądzicie powstaniu radia drogowego z bieżącymi informacjami z dróg i nie tylko? Byłoby to radio w formie in-character, ale nie aż tak ściśle, działające dla polskiej społeczności kierowców na terenie całej Europy w świecie gry (przynajmniej na początku, z czasem by się to rozszerzyło). Kto ewentualnie byłby chętny do włączenia się do tego? Co o tym sądzicie?
  12. Nie obraź się, Bazyliszek. Nie wiem, ile masz lat, ale w ten sposób pokazałeś raczej głupotę, infantylizm i pieniactwo, zachowując się jak obrażone dziecko, któremu ktoś zabrał zabawkę. Wszyscy powiedzieli Ci, że to bardzo dobry zapis, a Ty i tak próbujesz na siłę w bezsensowny sposób udowadniać, że jest inaczej i odwracać kota ogonem, narzucając wszystkim swoje zdanie. Przepis w nikogo nie uderza, a wręcz przeciwnie - ułatwia grę w tym miejscu, ogranicza spadki klatek. Nie rozumiem, dlaczego komukolwiek miałby przeszkadzać. Wszystko zostało wytłumaczone przez kilka osób w tamtym temacie. Z resztą - został już zamknięty. Co do reportów - najlepiej byłoby, jakby Community Managerowie wydali publikację, w której opisali by, jak to funkcjonuje, wskazali możliwe kary dla poszczególnych przewinień i poradzili co, gdzie i jak najlepiej zgłaszać, uwzględniając najlepsze i najłatwiejsze sposoby na przygotowanie dowodów dołączając do tego jakieś fajne tipy.
  13. Oj, rzuciłem tak tylko, trochę ironicznie, żeby powiedzieć, że bez sensu prowadzić testy na ten temat i ban może być ich jedynym rezultatem, a Wy już na poważnie Ogólnie to chyba temat wyczerpany, a Bazyliszek faktycznie nie osiągnął oczekiwanego poparcia. No niestety, polityka już taka jest .
  14. Jak szybko pojawia się ban na koncie. A mówiąc serio - nic nie sprawdzisz, skoro zakaz już jest, poza tym wyniki nic nie zmienią. Każdy (włącznie z teamem) przetestował to już na własnej skórze. Lepszego testu nie ma.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.