Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

[SPB]Gallahate

Veteran Driver IV
  • Posts

    13
  • Joined

  • Last visited

About [SPB]Gallahate

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

[SPB]Gallahate's Achievements

2

Reputation

  1. Renowka w kolorze czarnym? mozemy dodac do tagu w TAB #Pray4Chaos taki pomysl
  2. W tym problem kierownica ma 3 lata w takich przypadkach ja wymieniaja ale w tym nie moga bo gwarancja minela oczywiscie bogatych amerykanow z logitech nie stac aby zrobic serwisy na calym swiecie i dupa :/
  3. Kierownica nie dziala w ogole nie tylko w grze ale i jak nie gram zablokowala sie.Usuwalem profil i nic Przypominam ze ona mi sie zablokowala kiedy mialem ja na kolanach i podlaczylem kabel!! nie mogla wykonac standardowych 3 obrotow wokol wlasnej osi tak jak robi kiedy sie wlacza i zablokowala sie w pozycji 1 czyli prostej
  4. Mobile kierownica mi sie zablokowała w 1 pozycji próbowałem odlaczyć usb, prad i usb+prad i nic co poradzić? wszystko jest ok sterowniki i prad jest Powiem ze poluzował się kabel od prądu do kierownicy podłączylem go spowrotem na kolanach i kierownica się nie mogła obrocić i zablokowala kiedy robiła te obroty które robi jak się włącza jak wlaczam komputer jest luzna mozna nia krecic ale jak sie wlaczy i zaczyna robic swoje okrazenia a potem jest gotowa do uzycia to juz sie blokuje
  5. Uważam że w Community MP jest za dużo takiego buracwa i idiotów na drodze wysyłanie raportów nic nie da bo zanim admin da ci spectate to już będzie po sprawie nie wiadomo czyja wina a nie możesz reportować każdego kto jedzie obok na wszelki wypadek Powinno być więcej adminów albo inaczej to ogarniać bo to jest denerwujące ile ja razy miałem długa trase i mi debil wjechał i oczywiscie autosave daleko albo przypadkiem go zrobilem klikając na 7 by sprawdzić uszkodzenia(mam na 8) albo w ogóle nie robiłem więc tepnie mnie tam gdzie byłem wczoraj autosave Trzeba to ogarnąć wszyscy sciągać frapsy i inne i oczyśmy community z buractwa nie każdego stać na ETS plus dodatki a w dodatku powinny też być bany na IP w grze(wiem że niektórzy mają zmienne)
  6. Firma Spy-Logistic to poważna i profesjonalna firma transportowa , która została założona 02.12.2016r. Główna baza logistyczna znajduję się w Poznaniu Atuty naszej firmy to: -Profesjonalizm -Punktualność -Bezpieczeństwo -Wysoka jakość dostarczanych ładunków Są one odzwierciedleniem mocnych stron naszej firmy i przejawiają się w sposobie realizacji powierzonych nam zleceń. Wykwalifikowani kierowcy oraz cały zarząd zagwarantuje sukces każdemu klientowi. Nasze nowoczesne zestawy, możecie spotkać na drogach całej Europy. Aktualnie dysponujemy takimi markami jak: -Man TGX -Scania R Highline -Volvo Zarząd: Prezes Gallahate (profil na steam): Kliknij w Odnosnik Szef CzakerPL V.Szef, Spedytor Pstrokaczek Kierowcy Goseolo Anonim DjKoxer Ksarus Polin Galeria: Strona WWW: Kilnij w odnosnik Rekrutacja na Team speak 3(Kliknij aby polaczyc) Fan Pejdz FB: Kliknij w Odnosnik
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.