Jump to content

Brak dźwięków w grze


Miko [PL]

Recommended Posts

Witam,

 

Jako że problem nie dotyczy głównie mp, piszę tutaj. Wróciłem po długiej przerwie do gry, i jest mały zgrzyt. Oprócz podstawowych dźwięków ciężarówki, w zasadzie nie mam żadnych innych dźwięków (interfejs, uderzenia, układ pneumatyczny, szyby itp.). W logu błędów brak. Żadna z opcji nie jest wyciszona. Wersja oczywiście 1.38

 

EDIT:

w/w dźwięki raz są, a raz ich nie ma

Link to comment
Share on other sites

Czy problem występuje na mp czy też na singleplayer? Pytam się ponieważ nie wiem czy sprawdziłeś czy problem występuje również na singleplayer.

 

Jeśli problem jest na mp, to to jest spowodowane nowym silnikiem dźwiękowym FMOD, który został dodany do gry w wersji 1.37. Obecnie w miejscach z dużą ilością graczy dźwięki zanikają (to znaczy nie z tak dużą bo od czterech już dźwięki zanikają) z powodów ograniczeń FMOD i zarazem błędy te nie występują w logu. Ten problem może być rozwiązany przez developerów TMP lecz to jest dla nich duży problem.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że mogłem pomóc.

Po tym jak zedytowałeś swojego posta to może potwierdzić, że problem jest spowodowany przez FMOD i występuje wyłącznie na TMP.

Chciałbym cię też poinformowac, że do gry za jakiś czas zostanie wydana aktualizacja 1.39 i nie zdziw się jeśli będziesz musiał czekać bardzo długo na wsparcie od TruckersMP bo na wsparcie do wersji 1.38 czekaliśmy całe wakacje (czas oczekiwania wydłużony przez FMOD oczywiście).

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.