Jump to content
  • 0

Bağlantı Reddedildi

By OxyGeN

Question

Merhabalar

Dün gece 01.30 civarları bir anda yüksek pingden dolayı oyundan atıldım daha sonra tekrar bağlanmak için çıkıp tekrar girmeyi denedim anca farklı bir hata vermeye başladı sistemde hata olduğu düşünüp sabaha bıraktım ancak hala aynı sorun devam etmekte ilk kez bu hatayı aldım nasıl çözümleyebilirim. urlden resim eklenmediyse diye tekrar buraya bırakıyorum yardım için teşekkür ediyorum.

https://hizliresim.com/LRzNXc

Hata Açıklaması : Bağlantı reddedildi. Birisi zaten bu steamID ile oynuyor.

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Guest EmreBEKAR

Merhaba,

Söylediğiniz gibi oyununuz yüksek pingden dolayı sizi atmış, aslında bu tam böyle değil. Sunucu sizi atamıyor, sadece sizin oyununuz kapanıyor fakat arka planda hala sunucuda kalıyorsunuz, sizin için sizi sunucudan attırdım. 

Rahatlıkla istediğiniz sunucuda oynayabilirsiniz.

Size yardımcı olabileceğim başka bir konu varmı?

Saygılarımla,

TutoriaLs.

TruckersMP - Support

• 1
  • Translation Manager

Merhaba @By OxyGeN

Bu sorun genellikle oyundan düzgün bir şekilde çıkmadığınızda (crash durumunda, alt f4 vs) gerçekleşmektedir. Sizinle alakalı bir durum yoktur, size önerim ets2map.com üzerinden mevcut lokasyonunuzu kontrol etmenizdir. Eğer sabit duruyorsa demek ki doğru çıkış yapılamadığı için sunucu hatasından dolayı bu sorun başınıza gelmiştir. Eğer hareket ettiğini görüyorsanız şifrenizi değiştirin, ve destek bileti gönderin.

Bu sırada diğer sunucularda rahatlıkla oynayabilirsiniz. Sunucu güncellemesiyle beraber bu sorun çözülecektir. Ara sıra kontrol ederek sorunun çözülüp çözülmediğini anlayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Next7

• Upvote 1

• 0

Merhaba @By OxyGeN,

Maalesef bu, TruckersMP tarafından rastgele meydana gelen ve bilinen bir hatadır. Bu durumda, sunucu önbelleği sizin artık sunucuya bağlı olmadığınızı fark edene kadar bu bağlanmaya çalıştığınız sunucu dışında hâlâ farklı sunucularda oynayabilirsiniz. Bu durumda da bütün yapabileceğiniz şey, önümüzdeki günlerde zaman zaman tekrar o sunucuya bağlanmaya çalışmaktır.

Saygılar,

Hurricane.

Retired Team Member

🇺🇸 Kind regards / 🇹🇷 Saygılar,

Rowiera

TruckersMP | Game Moderator

• 0
43 minutes ago, TutoriaLs. said:

Merhaba,

Söylediğiniz gibi oyununuz yüksek pingden dolayı sizi atmış, aslında bu tam böyle değil. Sunucu sizi atamıyor, sadece sizin oyununuz kapanıyor fakat arka planda hala sunucuda kalıyorsunuz, sizin için sizi sunucudan attırdım. 

Rahatlıkla istediğiniz sunucuda oynayabilirsiniz.

Size yardımcı olabileceğim başka bir konu varmı?

Saygılarımla,

TutoriaLs.

TruckersMP - Support

Merhaba,

Map üzerinden kontrol ettiğimde hala haritada aktif olarak gözükmekteyim diğer yardımlar için teşekkür ederim.

• 0
42 minutes ago, Next7 said:

Merhaba @By OxyGeN

Bu sorun genellikle oyundan düzgün bir şekilde çıkmadığınızda (crash durumunda, alt f4 vs) gerçekleşmektedir. Sizinle alakalı bir durum yoktur, size önerim ets2map.com üzerinden mevcut lokasyonunuzu kontrol etmenizdir. Eğer sabit duruyorsa demek ki doğru çıkış yapılamadığı için sunucu hatasından dolayı bu sorun başınıza gelmiştir. Eğer hareket ettiğini görüyorsanız şifrenizi değiştirin, ve destek bileti gönderin.

Bu sırada diğer sunucularda rahatlıkla oynayabilirsiniz. Sunucu güncellemesiyle beraber bu sorun çözülecektir. Ara sıra kontrol ederek sorunun çözülüp çözülmediğini anlayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Next7

Yardım ve bilgilendirme için teşekkür ederim .

• HaulieLove 1

• 0
Guest EmreBEKAR

Merhaba By OxyGeN, 

Size yardımcı olabileceğimiz başka bir konu varmı?

Saygılarımla,

TutoriaLs.

TruckersMP - Support

• 0
Guest EmreBEKAR

Merhaba,

Sorunun çözüldüğüne sevindim, ilerde modumuz ile ilgili bir sorununuz olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Saygılarımla,

TutoriaLs.

TruckersMP - Support

//Kilitlendi ve çözülmüş konulara taşındı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.