Jump to content

[SCS Blog] İberia: İkonik Simgeler


AmiriM#4530

Recommended Posts

Yaklaşan DLC'de yeni alanlar oluştururken, dönüm noktası modelleri, bir sürücünün deneyiminin özgünlüğüne ve sürükleyiciliğine katkıda bulunmada önemli bir rol oynar. Birçoğu için bu ilgi çekici yerler önemlidir. Bugün, Euro Truck Simulator 2 için yakında çıkacak olan Iberia DLC'mizdeki ikonik yer işaretlerinden oluşan galeriyi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

spacer.png

Orta Çağ kalelerinden tarihi figürlerin heykellerine kadar tüm şekil ve boyutlarda yer işaretleri bulunabilir ve İberia onlarla dolu! İspanya'nın güneydoğusuna doğru ilerlerken, Milattan Sonra (M.S.) 955'te inşa edilen ülkenin en büyük kalelerinden biri olan Almería'daki Alcazaba'ya rastlayabilirsiniz. Bir tepenin üzerinde yükselen bu kale, şehre önemli bir anıt olarak hizmet ediyor.

spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png

Su kemerleri ve viyadükler, ilginç sayılmayabilecek yerlerdir, ancak bu köprülerden bazıları yüzlerce yıldır ayakta duruyor ve gezginler için önemli bir dönüm noktası olarak hizmet etmeye devam ediyor.

spacer.png
spacer.png
spacer.png

Yaklaşan DLC'mize dahil edilecek yer işaretlerinin bir listesine karar vermek kolay olmasa da (gerçekte İberia yarımadasında var olan yüzlerce veya binlerce arasından), yetenekli sanat ekibimiz tarafından seçilen ve ayrıntılı olarak yeniden yaratılanları tanıyıp beğeneceğinizi umuyoruz.

spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png

Bunlar, İberia'nın önemli yer işaretlerinin bulunduğu bölgelerden sadece birkaçı, bunlardan herhangi birini tanıyor musunuz? Tanıyorsanız yorumlarda nerede olabileceğini düşündüğünüzü bize bildirin. Euro Truck Simulator 2 için İberia'yı Steam İstek Listenize eklemeyi unutmayın, bu da bizi ve gelecek sürümlerimizi gerçekten desteklemeye yardımcı olur. Desteğin için teşekkürler!
 

DLC Sayfasına gitmek için tıklayın!
Ana konu linki için tıklayın!

  • Like 1


533431281_Signature1.png.72a7c54fc3a8e80f4a252bcb97a397d3.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.