Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

My appeal is not handled


FrakeV12

Recommended Posts

Witam. Przychodzę z zapytaniem, dlaczego moja apelacja nie została rozpatrzona. Minęło już prawie 3 dni odkąd napisałem tą apelację i nadal nie dostałem odpowiedzi na którą czekam. Czy mógłby rozpatrzeć jakiś admin ponieważ jestem nowym graczem i nie miałem żadnych blokad dotychczas a dostałem bana na 1 tydzień i 5 dni. Chciałbym aby rozpatrzono moją apelację i podjęto decyzję na ten temat. Proszę o to bo chciałbym pograć ponieważ kupiłem dopiero tą grę i chciałem poznać ją głębiej w trybie multiplayer lecz nie mogę tego zrobić. Proszę, oto link do mojej apelacji: https://truckersmp.com/appeals/view/319759

 

 

Hello. I come asking why my appeal was not considered. It's been almost 3 days since I wrote this appeal and I still haven't received the answer I'm waiting for. Could some admin be considered because I am a new player and I haven't had any blockages so far and I got banned for 1 week and 5 days. I would like my appeal to be examined and a decision made on this matter. I am asking for it because I would like to play because I just bought this game and I wanted to get to know the kernels deeper in multiplayer but I can't do it. Please

Here is the link to my appeal: https://truckersmp.com/appeals/view/319759

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Musisz być cierpliwym. Administracja TruckersMP ma bardzo wiele innych zadań, które również musi realizować.

Administrator, który nałożył na Twoje konto zakaz skontaktuje się z Tobą tak szybko jak to możliwe, nie mniej jednak na ten moment należy czekać. Sprawdzenie Twojej, czy też apelacji innych graczy to nie taka prosta sprawa jakby mogło się wydawać.

Pamiętaj również, że nie tylko Ty oczekujesz rozpatrzenia Twojej apelacji, ale i również inni użytkownicy.

 

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Zakazy nadawane przez personel TruckersMP są odpowiednie do popełnionych czynów.

Administracja według uznania nadaje kary, a to, że jeden z nich da 5 dni, a drugi dwa tygodnie nie jest kwestią, w której możesz coś wygrać.

Jeśli napisałeś apelacje czekaj na odpowiedź z strony Administratora, który Cię zbanował. Jeśli natomiast apelacja została odrzucona możesz prosić o wyjaśnienia, a także złożyć skargę na danego Administratora. Nie mniej jednak bana nie dostaje się za nic.

 

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Wszystko zależy od tego, jak dużo pracy ma personel.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej utwórz bilet tzn. ticket do Supportu, czyli zespołu wsparcia, lub stwórz Feedback ticket z zapytaniem skierowanym do Game Moderation Manager'a.

Oni powinni powiedzieć Ci więcej, natomiast jeśli już stworzyłeś apelacje poczekaj, aż Administrator się nią zajmie.

 

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.