Jump to content

Wywala gierke po zakupie ciężarówki


PAJDIK

Recommended Posts

Ogólnie kupiłem sobie giereczke ok. 3-4 dni temu. Wszedłem na MP pograłem i chciałem kupić sobie ciężarówkę lecz po zakupie wywala mi giereczke i wyskakuje takie coś, więc pomyślałem ze wejde na singla i  kupie i wejde na online lecz tez nie działa i jest cały czas ten sam błąd, przeinstalowałem gierke jakby cośimage.png.9f1ba93a6cdcfbc9fb58fb14033c9e04.png

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Problem ten pojawił się już na forum.

Na samym początku uruchom tryb single player. Następnie zmień kabinę swojej ciężarówki, kup nową ciężarówkę, a sprzedaj tą, z której aktualnie korzystasz tj. Volvo. Możesz również przesiąść się do innej ciężarówki.

Zapisz grę, uruchom Launcher TruckersMP oraz wejdź do gry. Następnie wczytaj zrobiony wcześniej zapis.

 

Problem powinien zostać rozwiązany. Poinformuj nas, czy problem dalej występuje.

 

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

  • Like 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Nie chodzi tutaj o samą ciężarówkę, a on kabinę.

29 minutes ago, PAJDIK said:

Czyli wychodzi na to jak bug zostanie naprawiony to dopiero bd mógl kupić tą ciężarówke?

 Błąd pojawia się podczas korzystania z kabiny pt.sleeper. Zmień kabinę na wyższą lub zmień ciężarówkę i postępuj według kroków wymienionych powyżej. Powyższy problem powinien ustąpić.

 

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.