Jump to content
  • 0

Problem


Fred1213YT

Question

Cześć!

Mam problem w virtual speditor.
Wybralem profil , wylaczylem zapis w chmurze nawet w steamie właściwosciach , zmienilem na g_save_format "2"  i wyskakuje mi błąd caly czas " Plik nie został rozszyfrowany poprawnie "

Nie wiem o co chodzi i nie wiem co robic więc potrzebuje pomocy.

Bardzo się ucieszę jeśli pomożecie ;) 
Dzięki.

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witam,

 

Czy próbowałeś przeinstalować całą modyfikację Virtual Speditor? Jeśli podejmiesz się reinstalacji pamiętaj, aby przejrzeć wszelkie foldery oraz pliki w celu usunięcia pozostałych plików aplikacji. Niektóre z plików mimo odinstalowania aplikacji w dalszym ciągu pozostają w plikach.

Spróbuj także rozejrzeć się na forach w celu znalezienia odpowiedniego rozwiązania wspomnianego przez Ciebie problemu.

Pomocne okazałoby się zdjęcie błędu, które możesz tutaj podesłać. Być może, ktoś z użytkowników forum miał ten sam problem i pomoże Ci w jego rozwiązaniu udzielając szczegółowych porad.

 

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dziękuję za pomoc ale już rozwiązałem problem musialem pliki SII w autosave  były nie do rozszyfrowania i musialem zainstalowac najnowsza wersje SII.Decrypt.exe i z 680KB zrobilo 2690KB przez to było juz rozszyfrowane. Robilem tak wczesniej ale mialem starą wersje SII.Decrypt.exe i musialem nowszą.

Dziękuje ci za pomoc jeszcze raz i jestem wdzięczny ;) mam nadzieje ze komuś przyda ten problem.

Z poważaniem,
Fred1213YT
Driver 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.