Jump to content

Problem


chmiel_

Recommended Posts

Nie wiem jak to tak do końca wytłumaczyć, ale czy miał ktoś kiedyś taki problem, że przy graniu w etsa na kierownicy przy mocniejszym skręcie kierownica w grze przyśpiesza sama a nie zostaje w miejscu? Nie wiem jak inaczej to wytłumaczyć, ale jeśli ktoś miał podobny problem i wie jak go naprawić byłbym wdzięczny.

Link to comment
Share on other sites

Witam @chmiel_,

 

Chciałeś powiedzieć, że podczas skrętu, w którymś momencie Twoja kierownica w grze nagle kręci do końca?

Jeśli tak, wynika to z ustawień kierownicy, tudzież samej kierownicy. Jeśli korzystasz z tańszej kierownicy, która działa w granicach 250* takie problemy się będą pojawiać. Sam miałem kiedyś taki problem, jednak nie mogłem nic z nim zrobić. Problem był z kierownicą, a nie samą modyfikacją TruckersMP. Jednakże po pewnym czasie nauczyłem się korzystać z kierownicy w taki sposób, gdzie kompletnie mi to nie przeszkadzało. Warto zaopatrzyć się w jakąś lepszą kierownicę.

 

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.