Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Po kliknięciu w dany serwer w ETS2MP on się nie uruchamia.


Veyaz_x

Recommended Posts

Cześć! Przychodzę do was z jednym pytaniem, natomiast mam problem z ETS2MP.

Po włączeniu ETS2MP i zalogowaniu, gdy klikam jakiś serwer np. Simulation 1, to po kliknięciu na niego i próbie dołączenia na niego pojawia się okno Singleplayer. Ma ktoś pomysł jak to naprawić?

I jeszcze tak z innej beczki, to jak zmienić język na stronie? Jestem w to zielony.

Link to comment
Share on other sites

  1. Po wyborze serwera należy wczytać profil, a następnie wcisnąć przycisk "Jazda". To powinno zainicjować tryb multi na wybranym serwerze, co jest oznajmiane poprzez wiadomość w obszarze czatu tekstowego.. 
  2. Od jakiegoś dłuższego czasu nie ma oficjalnej opcji zmiany języka na stronie. Można spróbować użyć wbudowanej w przeglądarkę opcję tłumacza, jednakże trzeba wziąć pod uwagę, że tłumaczeniu nie tylko ulegają opcje na stronie. Wiele innych elementów, w tym odpowiedzi na apelacje, feedback, zgłoszenia, bądź chociażby powód bana(o ile jest aktywny) będą również przetłumaczone, co może spowodować problemy związane z linkami.

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

 

Niestety, jednak TruckersMP nie posiada opcji zmiany języka. Język, którym posługujemy się, a także nawet uczymy jest j.angielski, dlatego też z myślą o innych narodowościach i łatwości komunikacji nie wprowadzono innych języków. Możesz natomiast skorzystać z tłumaczenia przeglądarki, jednak warto pamiętać, że takie tłumaczenie nie jest w pełni wiarygodne.

Osobiście nie spotkałem jeszcze problemu, który opisujesz. Na początku sprawdziłbym spójność plików samej gry.

Następnie warto uruchomić Launcher TruckersMP, jednak nie wciskać przycisku "ETS2". Zaraz po uruchomieniu Launchera wciśnij na klawiaturze F1 (o ile mnie pamięć nie myli), a pliki modyfikacji pobiorą się ponownie.

 

Daj znać, czy problem dalej występuje. Poszukaj również rozwiązań w starych wątkach na forum.

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Memeber

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.