Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Spadek FPS w ETS 2 i ATS


ravdor.

Recommended Posts

Witam. Od kilku miesięcy w ETS 2 jak i w ATS mam spadek FPS do 30 na wysokich. Wcześniej jakoś przed wakacjami miałem po 60-70 FPS w obu grach, ale gdy postanowiłem wrócić po przerwie, to mam stałe 30 FPS. Robiłem spójność plików, obniżyłem teksturę widoczności w lusterkach itp. ale dalej tyle samo FPS mam. A na średnich nie będę grać, bo grafika wtedy paskudnie wygląda. Jakby ktoś pomógł, to bym był bardzo wdzięczny, bo wg. mnie na 30 FPS nie da się grać. Pozdrawiam.

 

A i tu macie moją specyfikację LAPTOPA:

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 950M 2GB

Procesor: Intel(R) Core(TM) i7-4720HQ

Pamięć: 8 GB

📸 @patryk14cm

 

Find me here:
» https://linktr.ee/patryk14cm

 

Link to comment
Share on other sites

Sprawdź temperatury na procesorze i karcie graficznej. Jak temperatura jest wyższa od jakieś ustalonej przez producenta podzespoły ograniczają swoją wydajność(żeby nie przegrzewać komputera) i ty odczuwasz to jako spadek fps. 

 

Z tego co widzę po specyfikacji jest to raczej starszy laptop, polecam wymienić termopady i pastę termoprzewodzącą na procesorze oraz graficę.

Link to comment
Share on other sites

Witam @ravdor.,

 

Na forum odnalazłem kilka przydatnych wątków, które mogą pomóc Ci w rozwiązaniu problemu.

 

Również polecam zapoznać się z poniższym poradnikiem:

 

Poinformuj nas, czy problem w dalszym ciągu występuje.

Z poważaniem,

JJay

Retired Team Member

  • Like 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.