Jump to content

Raporladıgım kişi profilini silmiş

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar Bugün site üzerinden bir oyuncuyu raporladım 2 tane video ile 1 tanede ss ile ss olan küfürdi diğer 2 si ise video rapordu

2 saat sonra baktığımda raporladıgım oyuncu tmp profilini silmiş. Bu ceza almasını engellermi Banlar hesabına aktarılcakmı nasıl olucak şimdi yoksa cezadan kaçtımı

520615378_Untitled2.thumb.jpg.5402ddf11cbbf8d85d31f990e9fcfafb.jpg

Merhabalar, 

Büyük ihtimalle oyuncu hesabını silse bile sizin reportunuzdan dolayı oyuncu'ya gerekilen işlemler yapılacağını düşünüyorum. Oyuncu eğer hesabını yeniden açarsa profiline işlenmiş olarak gözükecektir. Yani ban işlemi oyuncunun hesabına report ettiğiniz için uygulanır. :) 

Saygılarımla, [VIVA] OmSaL

''Be Happy! 🙂

Merhaba,

Cevaplarda birbirine zıt gelecek cevapları da onayladım, bunun sebebi cevabını tam olarak bilemediğimizdir.

Bunu anlayabilmenizin en iyi yolu raporlarınızın sonuçlanmasıdır, zaten cevabını orada göreceksiniz.

Saygılarımla, XFMaster9666

Topluluk Moderatörü

XFMaster9666 - TruckersMP Forum Moderator

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları: [TR] [ENG] | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

If you have questions, feel free to send Direct Message to me. // Eğer sorularınız varsa, bana Özel Mesaj gönderebilirsiniz.

Bakalım nasıl olucak ilk defa başıma geliyor benimde :) Bu arada hesabı silerse yanlış hatırlamıyorsam 14 gün sonra tekrar açabiliyor lakin cezaları profilinde kalıyor silinmiyor.

Rapor sonuçlanınca buraya bilgilendirme durumu atıcam soru işareti kalmasın kimsenin kafasında teşekkürler cevabınız için

Guest onurornek1225

Bu tarz silinme mevzusu benimde başıma gelmişti. Bildiğim kadarıyla ilgili kişiyi bildirdikten sonra hesabını silse dahi bir sonraki açışında cezasının eklendiğiydi..

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...