Jump to content
  • 0

fatal eror pleas help

KAAN042

Question

crash.log file diyo evet hayır seçeneği yok fotoğraf koyamadım forumlarda bu hatadan var ama hiç bir çözümü yok bir ara ford fmax modu yükledim  olmadı sonra bir süre trukcs mp ye girmedim bi girdim fatal eror verdi yaklaşık 1 senedir böyle artık allah rızası için bi yardım edin nasıl yapıcam ben bunu 200 lira para yatırdım online için çöpe gitmesin yardım edin artık yalvarıyorum 

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Selam @kaan32310

Aşağıda paylaştığım konuyu inceleyerek yaşadığın soruna çözüm bulabilirsin. Bol şans! 

Ayrıyetten sorunuzun cevabı:

Bu hatayı alıyorsanız aşağıda bulunan klavuzu deneyebilirsiniz. Ayrıca .Net Framework , DirectX ve Microsoft Visual C++  son sürümlerine sahip olup olmadığınızı kontrol ediniz. Klavuzu uyguladığınızdan ve dosya doğrulaması yaptığınızdan emin olunuz. Launcher ya da oyundan aldığınız genel hata ve çökmeler için CCleaneri kullanarak geçici dosyaları ve eski kayıt defteri yollarını kaldırabilirsiniz.

Umarım Sorununuzu çözersiniz ?

Kind regards,
Slusher34
¯\_(ツ)_/¯

About me: Forum Profile-TruckersMP Profile 

• 0

Merhaba ?

• Merak etmeyin sorununuz çözümü çok basit paranız boşa gitmez ?
  • Steam'a giriş yapın > Kütüphane > Ets2 > Özellikler > Oyun dosyalarını doğrula yapınız.

• Ardından Belgeler > Ets2 > Mod > Kurduğunuz Bütün modları siliniz.

• Probleminiz ortadan kalkacaktır eğer kalkmaz ise bildirmeniz durumunda size discord üzerinden yardımcı olacağım.

İyi günler dilerim

1791576545_role_VeteranI(1).png.e3f68b3c

Always ready for help

? Steam | ? TruckersMP Profile | ♾️ Forum Profile | ? Discord |  

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından gerekli süre içerisinde dönüş olmadığı için konuyu inaktif bölümüne taşıyorum.

Sorununuz hala devam ediyor ise destek sisteminden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Destek Sistemi: https://truckersmp.com/support/tickets

Destek Sistemi Nasıl Kullanılır?: 

Saygılarımla,

BlizzardCrow

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı.

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum.

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Saygılarımla,

BlizzardCrow

TruckersMP - Support 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.