Jump to content

Wersja 0.1.5 została wydana.


Recommended Posts

  • Game Developer

logohd.png

 

 

Cześć,
nowa aktualizacja została wydana!

 

Zmiany:

  1. Nowy system zgłaszania graczy (report system).
  2. Ograniczenie prędkości zostało wyłączone (speedlimiter).
  3. Dodano wsparcie do rosyjskich malowań.
  4. Usunięto moda na zimę i padanie śniegu.
  5. Zmiany w komendach użytkownika. Aby zobaczyć dostępne komendy wpisz /help.
  6. Pewne zmiany w Scoreboardzie (TAB).
  7. Zmieniono domyślną czcionkę.

Szerokiej drogi!
ETS2MP Team

  • Upvote 2

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

- wejście w profil gracza z poziomu listy TAB i wyłączenie ekranu przeglądarki w grze skutkuje brakiem możliwości wznowienia gry

co masz na mysli?

 

 

 

To zdjęcie kagańca to pewnie Joke na 1 Kwietnia  :)  :P

Jeszcze jest 31 marca ;)

Link to comment
Share on other sites

Toć o tej porze bardzo mało ludzi to czyta... Jak sie ludzie jutro dowiedzą to oszalejaą z radości a potem wiadomosć że Kaganiec powrócil (Administracja zaciera rączki...BUHAHAHAHAH) i wszyscy idą z powrotem grać w CS:GO ...XD

 

 

 

Jeszcze jest 31 marca ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisalem w innym poscie, kaganiec zostal wlaczony na okres testowy. Podczas tego okresu, admini w kazdej chwili beda mogli narzucic kaganiec dla wybranego uzytkownika poprzez specjalna komende. Jezeli zobaczymy ze jednak jest to samo co kiedys, kaganiec zostanie przywrocony :).

 

 

 

Toć o tej porze bardzo mało ludzi to czyta... Jak sie ludzie jutro dowiedzą to oszalejaą z radości a potem wiadomosć że Kaganiec powrócil (Administracja zaciera rączki...BUHAHAHAHAH) i wszyscy idą z powrotem grać w CS:GO ...XD

Ale informacja o zdjeciu kaganca jest dostepna od kilku dni, gdy jeszcze nikt nie myslal o robieniu zartow na Prima Aprilis :P

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisalem w innym poscie, kaganiec zostal wlaczony na okres testowy. Podczas tego okresu, admini w kazdej chwili beda mogli narzucic kaganiec dla wybranego uzytkownika poprzez specjalna komende. Jezeli zobaczymy ze jednak jest to samo co kiedys, kaganiec zostanie przywrocony :).

 

Ale informacja o zdjeciu kaganca jest dostepna od kilku dni, gdy jeszcze nikt nie myslal o robieniu zartow na Prima Aprilis :P

a to przepraszam...uszanowanko :)

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem zdjęcie ogranicznika nie jest błedem, ale zwarzywszy na osobniki z kraju rubla i innych 3 światów bedzie niezły burdel. ALE... Cieszmy się puki możemy, wrecie bede mógł się w multi rozpędzić do zawrotnych, przelotowych 110km/h przy których ogarnięty gracz jest w stanie bez problemu opanować trucka. Podrawiam wszystkich "oragnietych".

Link to comment
Share on other sites

Hmm. To brawo. Nie dosc ze Ruscy przy 90km/h ramowali to teraz bedzie jeszcze lepiej :(

Teraz, co chwilę będziesz widział ciężarówki na boku - wiemy, jakie zdradliwe bywają niektóre zakręty. Dodam jeszcze, iż niektórzy nie potrafią trzymać swojej strony z kagańcem, a co dopiero bez! Coraz częściej jest popularna zasada "Będę pierwszy" bądź "Będę szybciej, jak nie zwolnię"

Link to comment
Share on other sites

Teraz, co chwilę będziesz widział ciężarówki na boku - wiemy, jakie zdradliwe bywają niektóre zakręty. Dodam jeszcze, iż niektórzy nie potrafią trzymać swojej strony z kagańcem, a co dopiero bez! Coraz częściej jest popularna zasada "Będę pierwszy" bądź "Będę szybciej, jak nie zwolnię"

i jeszcze lagi trzeba bedzie ogarnac na 5000 slotach :(

Link to comment
Share on other sites

Prawdę mówiąc co za różnica czy jest kaganiec czy nie. Jadąc 90 i typek za mną jadący 90 nie dojedzie mnie. Jak kolo cisnie w moją strone więcej niż 90 to i ja mogę przyspieszyć. Jak dla mnie zdjęcie kagańca zmieni jedno, na zatłoczonych drogach będe jechać 90 a na pustej trasie podgonie i tyle. A troll jak ma przywalić to zrobi to i z prędkością 20km/h :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Prawdę mówiąc co za różnica czy jest kaganiec czy nie. Jadąc 90 i typek za mną jadący 90 nie dojedzie mnie. Jak kolo cisnie w moją strone więcej niż 90 to i ja mogę przyspieszyć. Jak dla mnie zdjęcie kagańca zmieni jedno, na zatłoczonych drogach będe jechać 90 a na pustej trasie podgonie i tyle. A troll jak ma przywalić to zrobi to i z prędkością 20km/h :)

ale nie wszyscy jezdza tak jak Ty i tak mysla :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.