Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Ets2 atma sorunu

Mr.Drexy

Question

Selamlar herkese öncelikle ;

Yaşadığım problem hakkında yardım almak istiyorum.TruckersMP başlatıyorum sonra oyunda 15 dakika geçtikten sonra hata vermeden beni oyundan atıyor.

1-Oyunum günceldir.

2-TruckersMP'yi yönetici olarak çalıştırdım

3-Euro Truck Simulator 2 ' yi Directx ile başlattım.

Ve bu yaptığım çözümler işe yaramadı.Bu konu hakkında yardımcı olabilecek olursa şimdiden çok memnun olurum...

Saygılarımla

Drexy

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhabalar @Drexyy

- Ekran kartı sürücünüzün güncel olup olmadığını kontrol edin.

- Steamda oyuna sağ tıklayarak oyun önbelleğini doğrulayın.

- Belgelerim/Euro Truck Simulator 2 klasörü içerisindeki config.cfg dosyasını silin ve oyuna giriş yapın yeni config dosyası oluşsun.

- Oyunda desteklenmeyen bir mod olabilir. Mod klasörü içerisindeki bütün modları silip giriş yapmayı deneyiniz.

- Save dosyasından kaynaklı bir hata olabilir. Kendi bilgisayarınızda oluşturduğunuz bir save dosyası ile giriş yapmayı deneyiniz.

Sorununuz çözülmediyse buraya yazmaktan çekinmeyiniz.

Saygılarımla,

rαvєn

• 0

Merhaba ?

Öncelikle oyundan atarken herhangi bir hata kodu yada benzeri bir şey alıyormusunuz ?  probleminiz için herhangi bir kanıt olmadığından size bir kaç yöntem sunacağım denemeniz takdirinde probleminiz çözülecektir 

Çözüm 1 - Yeniden Başlatın

* Bilgisayarı yeniden başlatın ve TruckersMP'yi yönetici olarak çalıştırın.

Çözüm 2 - Oyun bütünlüğünü doğrulayın

* Steam Kitaplığı'na gidin -> Euro Truck Simulator 2'ye sağ tıklayın -> Özellikler -> Yerel Dosyalar -> Oyun Dosyalarının Bütünlüğünü Doğrula.

Çözüm 3 - Yapılandırma dosyasını kaldırın

Belgelere gidin -> Euro Truck Simulator 2, config.cfg dosyasını silin -> TruckersMP'yi yönetici olarak başlatın.

Çözüm 4- TruckersMP'yi yeniden yükleyin

* Klavyenizde Windows logo tuşuna ve R'ye aynı anda basın ->% programdata% -> TruckersMP klasörüne sağ tıklayın ve sil'i seçin -> \ Program Files \ -> Sağa Git - TruckersMP Launcher klasörüne tıklayın ve sil'i seçin -> TruckersMP web sitesine (https://truckersmp.com/download/) gidin ve Launcher'ı yönetici olarak yeniden indirip yükleyin 

Çözüm 5 - DirectX ile Çalıştırın

* Steam Kitaplığına gidin -> Oynat düğmesine tıklayın -> DirectX ile Başlat (64 bit) seçeneğini seçin -> Profilinizi seçin ve bir ara sürün -> Oyunu kapatın -> TruckersMP'yi yönetici olarak başlatın.

Çözüm 6 - Sürücüleri güncelle:

-> Grafik kartı sürücünüzü güncelleyin.

->Windows güncelleştirmelerinizi denetleyiniz.

Saygılarımla

• Thanks 1

1791576545_role_VeteranI(1).png.e3f68b3c

Always ready for help

? Steam | ? TruckersMP Profile | ♾️ Forum Profile | ? Discord |  

• 0
Guest EmreBEKAR

Merhaba,

Verilen cevaplar doğrusunda sorununuz çözüldümü?

Eğer sorununuz çözüldüyse lütfen bize bildirin.

Saygılarımla,

TutoriaLs.

TruckersMP - Support

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.