Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

TrucksBook problem


kistastar4

Recommended Posts

Witam 

Mam problem ze statystykami w firmie. Przejechalem kilka tras i te przejechane kilometry z tych tras nie nabily sie w statystykach firmy. Przejechalem 1 trase gdzie mialem 1700km  po ukonczeniu trasy pokazuje ze dystans to 3km :D pierwszy raz uzywam TrucksBook i nie wiem jak to dziala jak by ktos byl kto by mi wytlumaczyl czemu tak sie dzieje byl bym bardzo  wdzieczny :)

1.PNG

2.PNG

Link to comment
Share on other sites

Witam, pozwoliłem sobie odwiedzić twój profil na TB. Te 3 kilometry na trasie zaliczone są wynikiem błędu w planowanym dystansie, jeśli zgłosisz błąd na TB, to powinni ci ręcznie zaakceptować resztę kilometrów. Ta trasa była również pierwszą na której trucksbook zaczął popełniać błędy, w takiej sytuacji należy zrestartować TB, wtedy powinien działać prawidłowo. Natomiast co do samego klienta to pokazuję on czasami jaki błąd wystąpił podczas oddawania tras, o ile się go nie zamknie. Więc na przyszłość sprawdzaj po każdej trasie czy wszystko działa jak powinno!

   

Link to comment
Share on other sites

W naszej firmy nasz kolega miał podobny problem, ale miał tak cały czas. Na 10 tras 9 tras miał niezaliczonych (po 1-3 km). Przeinstalował grę, Steam oraz TB. Do tego usunął konto na Tb i założył ponownie i pomogło Nie wiem, czy w tym przypadku to ci pomoże, ale warto spróbować :)

ltrn300.png 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.