Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Korki w Europorcie


Herdox

Recommended Posts

Jak wszyscy wiemy w Europorcie są ostatnie wielkie kolejki, więc nasuwa mi się pytanie. 

Jeżeli Oni wszyscy jadą do Wielkiej Brytanii to (tu idzie pytanie) czemu UK jest Pusta?

Wiem, w Londynie są i innych miastach, ale chodzi mi o autostrady.

zFH3vhi.png

Link to comment
Share on other sites

Ja tam jechałem, bo miałem ładunek do UK... Jakoś mnie nie bawi stanie w korku, mojego komputera pewnie też nie bawi grzanie się przy czymś takim hehe

mkXuXXh.jpg

 

Core i5 4690K @ 4.5 ghz | G.Skill 2x4gb 2400mhz ddr3 | ASUS GeForce GTX970 4096MB 256bit DirectCu II Strix OC  | Samsung SpinPoint 500gb |Crucial MX100 256GB | Asus Z-97 Pro Gamer | Silverpower 650W SP-SS650 | Zalman Z3 Plus

 

Link to comment
Share on other sites

Europort byłby bardzo przyjemnym miejscem, tylko ludzie nie potrafią się zachować. Samo stanie w korku jest całkiem fajne, gorzej że ludzie nie potrafią się zachować. Żeby wszystko było ok potrzeba by było kilka zmian:

1. Optymalizacja, przy 15 fps przejazd tamtędy to mordęga nie przyjemność.

2. Oddzielenie przeciwnych pasów, żeby asy kierownicy nie pchały się pod prąd (to się często zdarza)

3. Usunięcie pasa awaryjnego (tak tamtędy też się pchają!)

4. Przemodelowanie zakrętu 90stopni na łagodniejszy (ludzie nie potrafią tam się pomieścić)

Niestety na takie modyfikacje poczekamy bardzo bardzo długo, bądź nie będzie ich wcale (za wyjątkiem optymalizacji : P ), kwestia tego że devsi nie chcą modyfikować mapy. BTW odpowiadając na pytanie z tematu, to musisz brać pod uwagę że europort jest jeden a porty docelowe do wyboru są dwa, to też nieco odciąża.

  • Upvote 1

09f6a008f5b6e894gen.png

                               I5 4440 3.30Ghz ○ MSI GTX 760 2GB ○ Kingstone 4GB 1600mhz ○ HDD 1TB

Link to comment
Share on other sites

Ja bym skakał pod sufit, jakbym miał tam 15 fps... Niestety mój PC to już staruszek i tam miałem 3 fps...

mkXuXXh.jpg

 

Core i5 4690K @ 4.5 ghz | G.Skill 2x4gb 2400mhz ddr3 | ASUS GeForce GTX970 4096MB 256bit DirectCu II Strix OC  | Samsung SpinPoint 500gb |Crucial MX100 256GB | Asus Z-97 Pro Gamer | Silverpower 650W SP-SS650 | Zalman Z3 Plus

 

Link to comment
Share on other sites

Korki są zajefajne, urealniają grę. Jest to chyba jedno z najlepszych miejsc, gdzie można poczuć się jak w realu.

Gorzej gdy właśnie jak kolega wyżej napisał, niektórzy nie potrafią się zachować np. jadą poboczem, wpychają się, trąbią bez potrzeby itp.

Każdy wie, że są tam korki ale jednak dużo osób tam jedzie, czyli coś w tym jest, że ludzie chcą tam jechać. Pomimo, że są 2 inne drogi, jedna dość blisko obok amsterdamu.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

W ogóle ostatnio jest sporo osób na grze. I większych miastach przy portach trochę laguje. Mowa tu o Lile i Amsterdam.

Z drugiej strony, korki w grze są fajne, ale jak kolega powiedział, niektórzy nie potrafią się zachować i robi się czerwono na czacie :D.

zFH3vhi.png

Link to comment
Share on other sites

W Europorcie można bardzo często spotkać się z graczami którzy celowo blokują ruch: odczepiają naczepy; nieumiejętnie dokonują skrętu przez co nie mogą się wydostać z zakrętu gdyż zarówno z przodu jak i z tyłu blokowani są przez innych graczy; są AFK zaraz przy drodze itp. Robią innym graczom na złość, gdyż niestety taka głupia natura ludzka. Dlatego proszę, gdy widzicie nieodpowiednie zachowania graczy w europorcie składajcie raporty do administracji w trakcie gry. W miarę możliwości postarają się poprawić sytuację w europorcie poprzez karanie użytkowników łamiących regulamin gry (tym samym blokujących ruch). I tu od razu uprzedzam, że w grze nie wszyscy administratorzy operują językiem polskim, dlatego wskazanym jest pisać raporty w języku angielskim. 

  • Upvote 1

41887529075083655865.png

Link to comment
Share on other sites

A ja bym chciał pochwalić kierowców którzy jechali przez Rotterdam w sobotę ok. 21:00 , korek był meega długi , ale normalnie się "toczył" prawie żadnego wpychania nie było !

Specjalnie jechałem prawem pasem do końca sprawdzić czy ktoś mnie wpuści i wcale długo nie czekałem ! Normalnie zostałem wpuszczony!

Także jak widać są osoby które wiedzą jak jeździć kulturalnie, co prawda dwie osoby jechały poboczem by się wepchać , ale ja na takie osoby staram się nie zwracać uwagi ! :)

A więc życze sobie i wam takich towarzyszy w drodze od razu się przyjemnie stało mimo , że zeszło mi ok. 45 minut ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie mam nic przeciwko staniu  w korku spowodowanym dużym natężeniu graczy szczególnie w godzinach szczytu, jak w rzeczywistości na drogach dojazdowych do większych miast. Ciśnienie krwi podnoszą trolle które licznie przybywają w to miejsce w celu porobienia sobie głupich żartów, co jest prawdziwym problemem gdy nie ma adminów.

 

Może udało by się wprowadzić możliwość głosowania nad usunięciem gracza? Przydatna rzecz gdy jakiś trol postanowi sobie stanąć na drodze dojazdowej do Euro portu.

Link to comment
Share on other sites

(...)prawie żadnego wpychania nie było !

Specjalnie jechałem prawem pasem do końca sprawdzić czy ktoś mnie wpuści i wcale długo nie czekałem ! Normalnie zostałem wpuszczony!(...)

Normalnie to na takim zwęzeniu powinno się jechać na tzw. zamek błyskawiczny. i nie byłoby problemu.

Problem w tym, że jedni nie chcą wpiszczać, a inni się wpychają na chama często waląc w naczepy czy ciężarówki.

Co do korków to jak wyzęj było wspomniane, niektózy to tam jeżdzą cały dzień w kółko. Sam raz się zatrzymałem na poboczu niedaleko rotterdamu wracajac z UK przez europort. postałem tam z 8 minut a widziałem pacanów, którzy też jechali z UK i jak dojechali do teqo skrzyżowania to zawracali i jechali w ten korek na EP. :)

Admini niestety reaqują rzadko albo wcale, bo łatwiej im kiknąć typa co stoi tam na parkinqu i nikomu nic nie robi, niż zbanować typa co blokuje na dojeżdzie do EP lub robi ramminq próbując na chama się wepchnąć. O banowaniu typków co kręcą się w kółko koło EP nie wspominam bo na tych admini są wyjątkowo ślepi. :)

forum.png

Link to comment
Share on other sites

Yhy...

Bo jak ktoś skręca ciężarówką jak samochodem to nic dziwnego.

Wiadomo że trzeba brać ten zakręt szerszym łukiem, ale spróbuj gdy z naprzeciwka nikt ci nie robi miejsca, pomijając tych którzy jadą dosłownie środkiem żeby zobaczyć co się dzieje z przodu... Z resztą sporo graczy dopiero zaczyna. A tak z innej beczki, w realu gdyby ktoś wiedział że będą takie obciążenia drogi to chyba w życiu nie zaprojektowałby takiego zakrętu. Chyba będę musiał zrobić filmik z wszystkimi grzechami kierowców w europorcie...

09f6a008f5b6e894gen.png

                               I5 4440 3.30Ghz ○ MSI GTX 760 2GB ○ Kingstone 4GB 1600mhz ○ HDD 1TB

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.