Jump to content

Korki w Europorcie


Herdox

Recommended Posts

Powtórzę to samo co w temacie (w Sugestiach) odnośnie nowej organizacji ruchu w obrębie Europortu. Większość osób jeżdżących tam to dzieci i trolle (co widać a zdjęciach - jazda pod prąd, używanie pasów awaryjnych, blokowanie ruchu itd) i nie da się ich nauczyć zdrowych zasad ruchu drogowego i logiki na drodze, aby wszystkim żyło się lepiej. O ile jest admin to jeszcze jakoś to idzie, ale i tak zdarza się ktoś, kto chce zasłynąć. Jeśli admin znika zaczyna się wolna amerykanka i hulaj dusza piekła nie ma. nawet gdyby wymurowano mur oddzielający wszystkie pasy i tak znalazły by się dzieci, które by zaczęły blokować i ramować, więc nie ma złotego środka. Jest to specyficzne miejsce i jeśli ktoś ma czas i chęci czekać to może tam jeździć, jeśli nie to musi wybrać alternatywne drogi przez Dover lub Amsterdam. Czasami mam wrażenie, że nawet Ci dobrze jeżdżący jadą tam po to by powyzywać, ponarzekać i powkurzać się, bo tam trzeba mieć stalowe nerwy (chyba, że ktoś się na Nas zespawnuje, to już co innego).

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Tak jak napisał użytkownik badoch , to wszystko prawda. Też się znalazłem o tej porze w Europorcie i powiem jedno odradzam tam jeździć. Rozumiem, że korki powinny urozmaicać grę ale bez przesady. Stoisz w korku, większość wpycha się na twój pas. To jest jeszcze pikuś, najgorsze jest jak ktoś zablokuje drogę, wtedy jest ciężko mówiąc. Dzisiaj jadąc z Anglii stałem ponad 25 min, w dodatku gracz o nicku "..." zablokował drogę, na wjazd do europortu jak i wyjazd. Większość osób raportowała tego delikwenta ale cóż nic nie pomagało. Po 30 minutach koleś chyba wyszedł i można było jechać. W czasie jazdy, większość zamiast stać w korku, to wolała jeździć pod prąd i utrudniać tych graczy co wyjeżdżali z europortu. W dodatku spadek fps... Nie polecam jeździć, za duża sieka jest.  :angry:

76561198036611996.png

Link to comment
Share on other sites

Ja nie jezdze przez Europort i do Rotterdamu. Calais prawie zawsze uzywam, czasem Amsterdam, jesli nie ma duzo ludzi na serwerze.

In-game nick: GeekPolak

 

Youtube Channel - Map editor tutorials for American Truck Simulator and more.  

Twitch Channel - Streaming trucking and other games.

Twitter - Updates when I go live.

4jpe7n.jpg2e3nwv7.jpg

 

Amerykanin polskiego pochodzenia, pozdrawiam wszystkich Polakow. Jesli ktos tu jest z Tychow, Slask, to daj mi znac.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rotterdam to miasto którego unikam w grze. Mnóstwo graczy (trolli) nie raz trzeba było uciekać z krzyżówki bo leciał na pałe. W Europorcie byłem raz i więcej nie pojadę tamtędy. Jeśli będzie taka możliwość będę uciekać na Amsterdam do portu, albo pociąg. Chociaż nie powiem korki mają swój urok, ale wtedy kiedy każdy wie jak ma jechać. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rotterdam to miasto którego unikam w grze. Mnóstwo graczy (trolli) nie raz trzeba było uciekać z krzyżówki bo leciał na pałe. W Europorcie byłem raz i więcej nie pojadę tamtędy. Jeśli będzie taka możliwość będę uciekać na Amsterdam do portu, albo pociąg. Chociaż nie powiem korki mają swój urok, ale wtedy kiedy każdy wie jak ma jechać. 

 

Jest jeszcze jedna opcja - Prom w Calais, niedaleko tunelu pod kanalem La Manche. GPS nigdy nie pokazuje tej drogi, wiec duzo osob o tym nie wie. Wjedz do Calais, zamiast do pociagu przy tunelu, i pojedz do portu.

  • Upvote 1

In-game nick: GeekPolak

 

Youtube Channel - Map editor tutorials for American Truck Simulator and more.  

Twitch Channel - Streaming trucking and other games.

Twitter - Updates when I go live.

4jpe7n.jpg2e3nwv7.jpg

 

Amerykanin polskiego pochodzenia, pozdrawiam wszystkich Polakow. Jesli ktos tu jest z Tychow, Slask, to daj mi znac.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jeśli jest wiele osób w Calais czy Dover to oznacza zazwyczaj to, że jest jakiś konwój lub inne wydarzenie. W normalnej sytuacji ciężko żeby spotkać max 10 osób w porcie. Powód? Brak możliwości jakiejkolwiek blokady drogi, ale z drugiej strony praktycznie nigdy GPS tam nie prowadzi, więc i trolli nie ma tam wcale.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Jest jeszcze jedna opcja - Prom w Calais, niedaleko tunelu pod kanalem La Manche. GPS nigdy nie pokazuje tej drogi, wiec duzo osob o tym nie wie. Wjedz do Calais, zamiast do pociagu przy tunelu, i pojedz do portu.

To świadczy tylko o tym kto ile przejechał na single player ;)

Link to comment
Share on other sites

a mnie wczoraj  kolega namówił na trasę na uk , a że On miał reset pc i zapomniał zapisać gdzieś profil to jedyny garaż jaki sobie kupił to w rotterdamie , trudno nie zniechęciło nas  aby dać się na uk  ale jak w jechaliśmy w tunel miedzy rotterdamem a amsterdamem to bałem się o własny sprzęt(6x3.5-4.2 /gtx750ti ) na tabie ponad 120 graczy ,fps spadło praktycznie do zera! (1-3 fps) gra się zatrzymała na jakiś czas ale wystarczyło opuścić w/w rejon i dalej w drogę 

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Dobra przyznajcie się, ci którzy znają objazdy jeżdżą do EP specjalnie, żeby zobaczyć co tam się dzieje. Większość z nich wjeżdża zastaje burdel i później ma pretensje do wszystkich, wyzywa, wysyła raporty itd. Skoro wiecie co się tam dzieje to po co się tam ładujecie. 

Do UK można dostać się na wiele sposobów, a nie oszukujmy się EP jest najgorszym z możliwych, ale korki są fajne więc tam jeździcie.

5166305447.png

Link to comment
Share on other sites

Europort byłby bardzo przyjemnym miejscem, tylko ludzie nie potrafią się zachować. Samo stanie w korku jest całkiem fajne, gorzej że ludzie nie potrafią się zachować. Żeby wszystko było ok potrzeba by było kilka zmian:

1. Optymalizacja, przy 15 fps przejazd tamtędy to mordęga nie przyjemność.

2. Oddzielenie przeciwnych pasów, żeby asy kierownicy nie pchały się pod prąd (to się często zdarza)

3. Usunięcie pasa awaryjnego (tak tamtędy też się pchają!)

4. Przemodelowanie zakrętu 90stopni na łagodniejszy (ludzie nie potrafią tam się pomieścić)

Niestety na takie modyfikacje poczekamy bardzo bardzo długo, bądź nie będzie ich wcale (za wyjątkiem optymalizacji : P ), kwestia tego że devsi nie chcą modyfikować mapy. BTW odpowiadając na pytanie z tematu, to musisz brać pod uwagę że europort jest jeden a porty docelowe do wyboru są dwa, to też nieco odciąża.

 

ja moge zrobic taka mape StepchenPL.

Link to comment
Share on other sites

Ale devsi z niej nie skorzystają bo nie chcą ingerować w SCS-owski oryginał ^^

 

Ale do tematu.

Dałem poradnik w temacie OFF-TOP, to dam go też tutaj, bo tutaj lepiej pasuje.

http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/3025-europoort-survival-guide/

Z polskiego, poradnik do przeżycia w EuroPorcie. Polecam.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.