Jump to content

Korki w Europorcie


Herdox

Recommended Posts

Prosta zasada. Kto narzeka niech tamtędy nie jeździ. Pociągiem można pojechać bez problemów i bez korków.

Ja osobiście już w tamte rejony (rotterdam) się nie wybieram.

Na wschodzie maaaaało osób jeździ.

 

Ja tam przez Włochy wczoraj jechałem i może 3 ciężarówki mijałem, nie tylko na wschodzie tak jest, chociaż mi się wydaję, że nawet na wschodzie jest więcej. 

Link to comment
Share on other sites

Wg mnie korki w Rotterdamie spowodowane są :

- zakrętem 90cio stopniowym który sprawia niesamowite trudności co drugiej osobie
- zbyt bliskim miejscem podróży w europorcie ( zbyt blisko bramy ), auta stają przed bramą i osoby za nimi muszą czekać aż się podróż zakończy bo wjechać nie mogą ponieważ kolizje są na ulicy.
- dwa wjazdy w brame na europort ( po zakręcie droga skręca w lewo oraz idzie prosto ), częśc osób jedzie prosto, część skręca w lewo...na końcu spotykają się i tworzą korek bo jeden przez drugiego się przepycha. Z tego co pamiętam ( moge się mylić ) dawniej Administracja kierowała ruchem w okolicach Europortu w Rotterdamie ponieważ były kolizje na europorcie włączone ( lub po prostu kierowali by ruch szybciej i sprawniej się odbywał ) i właśnie kierowali wszystkich 1 ulicą a nie z dwóch stron.

Ale jak to @up napisał...kto nie chce stać w korku, omija sobie ten Europort i tyle.

Link to comment
Share on other sites

Wg mnie korki w Rotterdamie spowodowane są :

- zakrętem 90cio stopniowym który sprawia niesamowite trudności co drugiej osobie
- zbyt bliskim miejscem podróży w europorcie ( zbyt blisko bramy ), auta stają przed bramą i osoby za nimi muszą czekać aż się podróż zakończy bo wjechać nie mogą ponieważ kolizje są na ulicy.
- dwa wjazdy w brame na europort ( po zakręcie droga skręca w lewo oraz idzie prosto ), częśc osób jedzie prosto, część skręca w lewo...na końcu spotykają się i tworzą korek bo jeden przez drugiego się przepycha. Z tego co pamiętam ( moge się mylić ) dawniej Administracja kierowała ruchem w okolicach Europortu w Rotterdamie ponieważ były kolizje na europorcie włączone ( lub po prostu kierowali by ruch szybciej i sprawniej się odbywał ) i właśnie kierowali wszystkich 1 ulicą a nie z dwóch stron.

Ale jak to @up napisał...kto nie chce stać w korku, omija sobie ten Europort i tyle.

Link to comment
Share on other sites

Ja przestalem jezdzic do Rotterdamu, Amsterdamu i przez Europort. Za kazdym razem zostaje przez kogos uderzony (rammed), bo dzieci jezdza jak szalone.

In-game nick: GeekPolak

 

Youtube Channel - Map editor tutorials for American Truck Simulator and more.  

Twitch Channel - Streaming trucking and other games.

Twitter - Updates when I go live.

4jpe7n.jpg2e3nwv7.jpg

 

Amerykanin polskiego pochodzenia, pozdrawiam wszystkich Polakow. Jesli ktos tu jest z Tychow, Slask, to daj mi znac.

 

 

Link to comment
Share on other sites

My ostatnio całym konwojem się przeprawiliśmy, w sobotę w godzinach wieczornych. Baliśmy się czy nie będzie korków i lagów, a w bodajże 13 czy 14 osób bez większych problemów przejechaliśmy Europort. Lekkie lagi dorwały nas w tunelu koło Rotterdamu, ale bez przesady. Korka nie było praktycznie wcale, my sami większy stworzyliśmy chyba niż był.

5166305447.png

Link to comment
Share on other sites

PRzed chwila niemcy <bawili sie w demostracje "przeciwlo zlym kierowcom" w europarcie i blokowalo caly ruch jak cos mam video zeby ich odpowiednio nagrodzic a przed chwila dwoch ciolkow najpierw sie na zywca wcislo a nastepnie mnie blokowalo jak chcialem jechac dalej i odzyskac miejsce jak niejada a z admin niereaguje na reporty  w koncu sie wkurzylem i go stuklem i admin mnie wyrzucil.ja pierd..... wymiencie tych ludzi  na kogos co jeszi tez i widzi na zywo co sie dzieje !...

Link to comment
Share on other sites

Korki w Europorcie były, są i wszystko wskazuje na to, że będą. Ludzie, a raczej trolle upodobali sobie to miejsce i nic nie zrobisz. Najlepiej trzeba by było wynająć kogoś kto pilnował by to miejsce 24h na dobę i robił czystki, bo troll to troll, niczego się nie nauczy nawet po banie (chyba, że permanentnym, ale nie specjalnie widziałem by takie leciały z Europortu).

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

W sumie....To i ja też spróbowałem przejechać przez Europort i..... a pozostawię to bez komentarza.Jeszcze przy wjeździe zapomniałem że jest i lewa strona i prawa i no niestety-ale wymusiłem pierwszeństwo no i....a weź.

 

Na Anglię to chyba pociągiem będę jeździł,nie wierzyłem że jest tak tam źle przy dużej ilości graczy.

 

A tutaj będziecie zaraz mieli mały filmik który pokazuje moje zmagania od stacji przed Amsterdamem aż do tej akcji w Roterdamie.Wiem moja wina-się zagapiłem i dałem się zwieść innemu graczowi który mówił "go plazu".Tych graczy przepraszam najmocniej.I jeszcze te lagi.... Czym szybciej uciekałem żeby nie narobić zbędnego (i tak już dużego zamieszania).

 

 

EDIT:

 

Link to comment
Share on other sites

Nie gram ostatnio za dużo, ale do tej pory ile razy jechałem przez Europort w czasie zadymki, czytaj korków (a było by tego z dobre 20 razy) to zaledwie raz ktoś się na mnie pojawił przez co musiałem ewakuować się do warsztatu, pozostałe kursy przejechałem bez żadnych problemów, oczywiście grzecznie czekając w korku na swoją kolej itd. Ja mam takie szczęście, czy Wy takiego pecha słuchając niestworzonych historii na temat tego miejsca. Ja rozumiem, że są dzieci i trolle, ale jak ktoś n-ty raz o tym samym to już kichy w kieszeni mi się przesuwają :P

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejsza wycieczka do Europortu. Z 2 pasmowej autostrady robią 4 pasy - awaryjny; 1 pas; linia rodzielająca; 2 pas - porażka.

Ile ten odcinek ma, z 2 km? Przejechałem go w 45 minut. ;__; Katorga w 5 klatkach na sekundę. :/

 

lTg9OWl.png

yknYJRa.png

stat1.php?tmpid=86455&bg=truck

Volvo Powered

Agromex Driver

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.