Jump to content
  • 0

Brak możliwości gry na MP serwer ProMods


ABBBA

Question

Witam.

Mam problem gry w ETS2 MP na serwerze ProMods.

Pod czas ładowania gry do serwera ProMods wyskakują mi takie informacje, fotka poniżej:

0XT1fR7.jpg

 

Mam zainstalowany TruckersMp 1004, ProMods 2.50 i wersję ETS2 1.38.1.11s

Za każdym razem gdy chcę zagrać ze znajomymi na MP to nie chce mnie wpuścić na serwer ProMods i jestem cały czas offline.

Takie mam pliki w katalogu mods, fotka poniżej:

duyWzb6.jpg

Proszę o pomoc z moim problemem.

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Na chwilę obecną masz plik DEF ProMods'a z obsługą Special Transport. Do TruckersMP potrzebny jest plik DEF bez obsługi wspomnianego DLC. Przy etapie generowania pliku DEF należy odznaczyć opcję wsparcia Special Transport.

  • Upvote 1

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 9/20/2020 at 1:55 PM, Titanic4 said:

Na chwilę obecną masz plik DEF ProMods'a z obsługą Special Transport. Do TruckersMP potrzebny jest plik DEF bez obsługi wspomnianego DLC. Przy etapie generowania pliku DEF należy odznaczyć opcję wsparcia Special Transport.

Hej.

już to zrobiłem i mam nowy plik Def bez Special Transport i dalej mam invalid client

 

 

Witaj "Hi I’am Leguu".

Usunąłem 6 ostatnich plików od TCP Companies do tcp Trailers.

Sprawdziłem czy się uruchomi normalnie ale dalej mam invalid client i cały czas offline. TruckerMP też na nowo zainstalowałem bo mam wersję 1.0.0.4., pliki ProMods mam 2.50 i wersję ETS2 1.38.1.11.s

Spróbuję jeszcze usunąć całą grę i wszystkie save aby zacząć od zera i zagrać od początku.

Dzięki za dobre Wszystkim i Pozdrawiam

AB77

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.