Jump to content

ALT+TAB Yapınca oyun donması.

EmreBEKAR

Recommended Posts

Merhaba,

Eğer oyununuz alt+tab yaptıktan sonra takılıyor, ve hiçbirşekilde geri gelmiyorsa hatanızı aşşağıdaki adımlarla kesinlikle çözebilirsiniz.

-TruckersMP launcher'e sağ tıklayın, özelliklere giriş yapın. 

KUJ4iU6FSvuHPW3RPkRKuw.png

-Uyumluluk sekmesinden, uyumluluk modunu Windows 7 olarak değiştirin.

unknown.png 

-Uygula, tamam butonlarına basın.

Eğer bu adımları takip ederseniz, sorununuz rahatlıkla çözülecektir artık alt+tab yapmaktan korkmayın. :) 

Saygılarımla
TutoriaLs.
TruckersMP - Support

• Like 2
  • Thanks 2
  • Upvote 3

Sağladığınız bilgi için çok teşekkürler gerçekten faydalı ?

• Thanks 1

1791576545_role_VeteranI(1).png.e3f68b3c

Always ready for help

? Steam | ? TruckersMP Profile | ♾️ Forum Profile | ? Discord |  

Merhaba @TutoriaLs.❤️ ,

Bu sorun için çözümün için teşekkürler. Eminim çok kişiye yardımcı olacaktır. Ben de şöyle bir çözüm sunmak istiyorum;

Her nasıl giriyorsanız aynen öyle girin ve "Launch ETS2" seçeneğine bastıktan sonra hiçbir yere tıklaMAYIN. Hatta mümkünse fareyi oynatmayın bile. Ben sorunsuzca ALT+TAB yapabiliyorum. Umarım @TutoriaLs.'in çözümü ve benimki doğrudur. 

SAYGILARIMLA

Supreme [TR]

1 hour ago, Supreme [TR] said:

Merhaba @TutoriaLs.❤️ ,

Bu sorun için çözümün için teşekkürler. Eminim çok kişiye yardımcı olacaktır. Ben de şöyle bir çözüm sunmak istiyorum;

Her nasıl giriyorsanız aynen öyle girin ve "Launch ETS2" seçeneğine bastıktan sonra hiçbir yere tıklaMAYIN. Hatta mümkünse fareyi oynatmayın bile. Ben sorunsuzca ALT+TAB yapabiliyorum. Umarım @TutoriaLs.'in çözümü ve benimki doğrudur. 

SAYGILARIMLA

Supreme [TR]

Merhaba @Supreme [TR]

Bahsettiğiniz yöntemi birkaç defa uyguladım. 2 ekran kullanıyorum ancak sizin yönteminizle bazen oyunda kilitlenmeler meydana gelebiliyor. Bilgilendirmek istedim :)

Saygılarımla

rαvєn

• Translation Manager
10 hours ago, rαvєn said:

Merhaba @Supreme [TR]

Bahsettiğiniz yöntemi birkaç defa uyguladım. 2 ekran kullanıyorum ancak sizin yönteminizle bazen oyunda kilitlenmeler meydana gelebiliyor. Bilgilendirmek istedim :)

Saygılarımla

rαvєn

Merhaba,

Eğer iki ekran kullanıyorsanız, oyunu alt tab’a atmadan önce esc ile ana menüye dönmenizi öneririm. Böylelikle alt tab yapmadan önce oyununuzu durdurmuş olacaksınız. 

Saygılarımla,

Next7

• Thanks 1

• 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...