Jump to content
  • 0

Truckersmp giriş ekranı gelmiyor

omernos861

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Birkaç çözüm buldum umarım işinize yarar.

-Ets2 mod klasöründe modları siliniz.

-TruckersMP'nin doğru kurulduğundan emin olunuz.

-Config dosyanızı siliniz.

• 0
Guest EmreBEKAR

Merhaba @omernos861,

Yaşamakta olduğunuz problem hala devam ediyor mu? Lütfen bizi bu konuda bilgilendirin.

Mesajınızı bekliyoruz!

Saygılarımla,

TutoriaLs.

TruckersMP - Support

• 0

Merhaba @omernos861,

Yaşamış olduğunuz sorunda bilgisayarınızı format atmak son çaredir ve formatlamak demek bilgisayarınızdaki herşeyin silinmesi demektir.

Bu sorun için benim önerilerim şunlar olacaktır;

*Euro Truck Simulator 2 sp (tek oyunculu mod) 'de oyunun sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olun. Eğer sp'de de bu sorun devam ederse oyununuz ile ilgili bir sıkıntı olabilir ve çözümü ise oyunu silip tekrar yüklemektir.

* TruckersMP Launcher programının kurulumunu doğru yaptığınızdan emin olun. Benimm tavsiyen tekrar yükleyin.

Umarım yardımcı olabilmişimdir

TruckyDRK_YT

• 0

Merhabalar Sayın @omernos861

Yaşadığınız sorun kurulumdan yada bilgisayar driverlarınızdan kaynaklanıyor olabilir. Ekran kartı driverınızın doğru kurulduğundan ve güncel olduğundan emin olunuz. Steam arayüzünden oyunun bütünlüğünü doğrulayın. Sorun çözülmezse oyunu ve truckersmp dosyalarını silin. Daha sonrasında Win+R Tuşlarına basarak çalıştır ekranına "regedit" yazın ve açın. Açılan ekranda CTRL+F yaparak arama bölümüne "truckersmp" yazın ve önünüze gelen kayıt girdilerini silin. Bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra temiz kurulum yapın. Sorun çözülmezse ticket atmaktan çekinmeyin.

Saygılarımla,

rαvєn

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından gerekli süre içerisinde dönüş olmadığı için konuyu inaktif bölümüne taşıyorum.

Sorununuz hala devam ediyor ise destek sisteminden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Destek Sistemi: https://truckersmp.com/support/tickets

Destek Sistemi Nasıl Kullanılır?:

Saygılarımla,

BlizzardCrow

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı.

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum.

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Saygılarımla,

BlizzardCrow

TruckersMP - Support 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.