Jump to content

Spadki FPS/Mikrolagi przy większej ilości graczy


Recommended Posts

Witam, borykam się z problemem spadków Fps-ów,mikrolagów lub nawet sporych przycinek 2-3 sekundy, dzieje się tak tylko gdy wjeżdżam w miejsca w których jest powyżej 50 osób

Aktualna konfiguracja mojego PC

Procesor i5 4460 3,2GHz

RAM 8GB DDR3

Grafika GTX750Ti 2GB DDR5

Windows 7 Home Premium x64

Najnowsze sterowniki do GPU zainstalowane

Jak wokół mnie jest poniżej 40 osób gra chodzi dobrze około 50-60fps

Ustawienia graficzne wysokie, skalowanie 300%

Ping nie przekracza 65

Format był robiony nic to nie dało, przeinstalowanie gry i samego launchera też zrobione, bez różnicy

Chce te przycinki/lagi wyeliminować bo jak ktoś jedzie blisko mnie to mogę go walnąć i dostać bana

Link to comment
Share on other sites

Witaj @Kamil5230 (PL),

Proponuje pousuwać zbędne pliki z komputera. Jeśli masz takie pliki najlepiej je usunąć ponieważ mają dosyć duży wpływ na płynność twojego komputera co potem odbija się w grze tzw. lagiem przy większym zbiorowisku graczy. Jeśli mogę ci coś doradzić to proponuje również przeczyścić komputer najlepiej programem CCleaner. Masz bardzo dobre parametry komputerowe także to może być wina właśnie przeciążenia komputera. Daj znać jeśli pomogło.

 

Pozdrawiam,

Belmondoo

Link to comment
Share on other sites

Optymalizacja w TruckersMP nie jest najlepsza, nawet na znacznie lepszym sprzęcie mam duże spadki FPS w takich sytuacjach. W grze pod przyciskiem TAB, masz menu w którym masz między innymi opcje graficzne multiplayera. Polecam tam wyłączyć niektóre opcje jak np. wyświetlanie kierowców czy akcesoriów, zrobienie tego powinno nieco zwiększyć płynność. Twój procesor jak i RAM raczej dają sobię radę, ale twoja karta graficzna trochę odstaje. Jeśli będziesz ulepszał kompa, to polecam zacząć od karty graficznej, pomoże to w wielu grach a zwłaszcza TMP gdzie to własnie grafika robi robotę. ;) 

  • Upvote 1

   

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.