Jump to content
  • 0

1.38 güncellemesi

Altuğ39

Question

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba, AltuğKarga39.

Bu konuyu oluşturduğunuz için teşekkür ederim.

Konuyu oluşturduğunuz bölümde İngilizce yazılması zorunludur. Bu sebepten dolayı konunuzu Türkçe Yardım bölümümüze taşıyacağım. Eğer herhangi bir sorunuz olursa, lütfen aşağıdaki bağlantıyı kullanınız.
https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/233-yardım-destek/

İlginiz için teşekkür ederim. Konunuzu uygun bölüme taşıyacağım.

Saygılarımla, XFMaster9666
Topluluk Moderatörü

Yardim/Destek'e taşındı.

• Thanks 1

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

• 0

Merhaba @AltuğKarga39,

TruckersMP'nin 1.38 ets2 sürümüne uyarlanması için ilgili ekip önceki güncellemelerdede olduğu gibi  ellerinden geldiğince çalışıyorlar. Bunun için şu tarih bu tarih şeklinde kesin bir cevap verilemiyor malesef, bu noktada biz oyunculara sabırla beklemek düşüyor.

İyi eğlenceler,

KneyS.

Tekerimiz 'DÜZ' Bassın..

|—————————————————————————————————|

Red'Sire- Veteran Driver

• 0

Merhabalar  @AltuğKarga39,

Aşağıya bırakmış olduğum blog da yazılana göre eylül'ün başın da gelebileceği söyleniliyor. Gerekli bilgilerin hepsi aşağıda ki linkte mevcuttur. İyi forumlar dilerim. 

https://truckersmp.com/blog/217

Saygılarımla,
[GökBörü] "Berk" 

• Upvote 1

• 0

Merhabalar @AltuğKarga39

Sürüm güncellemesi işi birçok eklenti ve sistemin yeni sürüme uyarlanması demektir. Güncelleme için uğraşıldığını söyleyebilirim. Bu ay sonu yada eylül başına çıkması tahmin ediliyor (Bir aksaklık çıkmaması durumunda). Güncelleme yayınlandığı zaman sisteminiz otomatik güncelleyecektir.

Saygılarımla,

FHeaDTV

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.